Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Activlab Night Protein ZMA 1000g

Activlab Night Protein ZMA 1000g

69,90 zł
Brutto
Smak

Activlab Night Protein ZMA 1000g

zawiera idealną kompozycję składników mineralnych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Związki aktywne ułatwiają zasypianie i usprawniają fazę snu głębokiego co prowadzi do całkowitej regeneracji organizmu.

  • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ
  • POPRAWIA JAKOŚĆ I DŁUGOŚĆ SNU
  • USPRAWNIA PRODUKCJĘ TESTOSTERONU
  • ZAWIERA CYNK, MAGNEZ ORAZ WIT. B6

Activlab Night Protein ZMA 1000g

posiada dobrze wchłanialne formy cynku i magnezu, które wzbogacone są dodatkowo wit. B6.


Cynk - zapobiega przeziębieniom, łagodzi objawy osteoporozy, wspomaga leczenie cukrzycy i niedoczynności tarczycy, ale też wzmacnia włosy i paznokcie.

Magnez - stabilizuje funkcje układu nerwowego i usprawnia pracę szarych komórek. Bierze udział w przemianie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Dostarcza energię do tkanek i komórek organizmu. Zmniejsza nadpobudliwość tkanek, działa uspokajająco. Poprawia pamięć i myślenie. Odpowiada również za sprawne działanie układu naczyniowo-sercowego.

Witamina B6 - odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie układu nerwowego, wpływa na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu.

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.