Muscle Care D3+K2 90 tab

Muscle Care D3+K2 90 tab

Czas realizacji do 24h
19,99 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

Muscle Care D3+K2 90 tab

Smak: Dowolny

Jedna porcja: 1 tab

Ilość porcji w opakowaniu: 90 porcji

% RWS*

Witamina D 50 µg
Witamina K 100 µg

Składniki: Substancja wypełniająca – celuloza, cholekalcyferol (witamina D), substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, menachinon-7 natto (witamina K).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Muscle Care - D3+K2

przeznaczona dla osób chcących usprawnić pracę i funkcjonowanie swojego organizmu.

W skład suplementu wchodzi:

Witamina D - najbardziej kojarzona w zapobieganiu krzywicy i osteoporozie. Odpowiedzialna jest również za zapobieganie rozwojowi chorób układu krążenia, cukrzycy, a nawet raka. Witaminy D stosowana u osób odchudzających się wspomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. W skład witaminy D wchodzi: witamina D1 (kalcyferolu), witamina D2 (ergokalcyferolu) i witamina D3 (cholekalcyferolu). Są rozpuszczalne w tłuszczach dzięki czemu nie są wydalane z moczem czy potem, a magazynowane w wątrobie i tkance tłuszczowej.

Witamina K2 - uczestniczy w procesach krzepnięcia krwi, odpowiedzialna jest także za zdrowe kości, adekwatny rozwój układu krążenia oraz zapobiega zwapnieniu naczyń i chorobą układu krążenia. W skład witaminy K prócz K2 wchodzi jeszcze witamina K1 (fitomenadion) i K3 (menadion).

Muscle Care - D3+K2

  • USPRAWNIA PRACĘ UKŁADU KRĄŻENIA

  • ZAPOBIEGA KRZYWICY I OSTEOPOROZIE

  • WSPOMAGA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • POMAGA UTRZYMAĆ ZDROWE KOŚCI

Opinie o

Brak opinii

Klienci którzy wybrali Muscle Care D3+K2 90 tab kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.