Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Hi Tec Beta Bolic 240caps

Hi Tec Beta Bolic 240caps

1 Opinii
38,90 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

HI TEC BETA BOLIC 240CAPS

Jedna porcja: 5 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 48 porcji

% RWS*

matrix kreatynowy 3300 mg
Alfa-ketoglutaran kreatyny
Ester etylowy kreatyny
Chelat magnezowy kreatyny
Monohydrat kreatyny
Kreatyna alkaliczna
Cytrynian kreatyny
Jabłczan kreatyny
Beta-alanina
Tauryna 500 mg

Składniki: Produkt może zawierać: mleko, soję, jaja, gluten.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Hi Tec BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika.

Dodatkowo kreatyna w BetaBolic sprzęgnięta jest z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii - cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. Hi Tec BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. Hi Tec BetaBolic pozwoli przekroczyć próg "upadku mięśniowego" podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów.

Opinie o

1 Opinie

HI TEC BETA BOLIC
Bardzo szybko uzupełnia utraconą energię. Stosuję HI TEC BETA BOLIC zawsze przed treningiem i czuję że mogę naprawdę dużo osiągnąć.
-

Klienci którzy wybrali Hi Tec Beta Bolic 240caps kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.