Activlab Crea Shot - 2.0 500g

Activlab Crea Shot - 2.0 500g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

32,90 zł
Brutto
Smak

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Activlab Creashot to doskonały produkt okołotreningowy

Jest to suplement, który jednoznacznie zaleca się stosować przed treningiem szczególnie opierającym się na naszej wytrzymałości i sile. W swoim składzie zawiera takie substancje jak Glutamina, Tyrozyna czy Arginina. Zwiększa nasze pobudzenie i powoduje, że rozpiera nas energia.

Zalety Activlab Creashot

  • Podnosi wytrzymałość
  • Poprawia wydolność
  • Duża dawka kilku kreatyn

Dla kogo jest Activlab Creashot?

Zdecydowanie dla ludzi, którzy trenują sport wyczynowo i profesjonalnie. Creashot zawiera sporą dawkę kreatyny, glutaminy i Argininy, które pompują nasz organizm, poprawiają wydolność, a także wytrzymałość. Dlatego jeżeli szukamy czegoś co pomoże nam poprawić nasze osiągi na treningu, to właśnie znaleźlismy! Zastosowanie znajdzie również u półprofesjonalnych sportowców, ponieważ pomaga w mobilizacji do treningu, sprawia, że czujemy się silniejsi, zdolniejśi do dłuższj pracy, dlatego też w krótszym czasie wejdziemy na profesjonalny poziom i osiągniemy zamierzony cel.

Dlaczego Activlab Creashot jest tak wyjątkowy?

Główną i niepodważalną zaletą jest skład produktu. Zawiera on najwyższej jakości składniki, które doskonale wpływają na nasz organizm i sprawiają, że możemy ciągle się rozwijać i iść do przodu. Każdy kolejny trening będzie dla nas większym wyzwaniem, ale to dlatego, że Creashot pozwoli nam podnieść swoje limity i zacząć osiągać niemożliwe. Niezawodnym atutem jest to, że suplelement ten nie zawiera kofeiny, dlatego też stosowanie równolegle spalacz tłuszczu czy też popijanie dużej ilości kaw w ciągu dnia, nie stanowi dla nas problemu. Jest to sprawdzony, bardzo często wybierany produkt, który zyskał uznanie u profesjonalnych sportowców. Dodatkowo ma bardzo szeroką gamę smaków, które są na tyle dopracowane, że spożywanie go jest czystą przyjemnością. To już czas, żebyśmy wprowadzili nasz trening na zupełnie inny poziom. Udzielmy sobie wsparcia w postaci Creashot i cieszmy się nowymi rekordami i sylwetką, która z tygodnia na tydzień będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab Crea Shot - 2.0 500g (32.9 PLN)

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.