• Obniżka
BB Volumizer 500g

7nutrition BB Volumizer 500g

Czas realizacji do 24h
78,99 zł 99,00 zł
Brutto
Smak

Informacja żywieniowa

7NUTRITION BB VOLUMIZER 500G

Smak:Czarna porzeczka

Jedna porcja: 10 g

Ilość porcji w opakowaniu: 50 porcji

Fosforan Kreatyny 1500 mg
Orotan Kreatyny 1500 mg
Chelat Magnezowy Kreatyny 1000 mg
Kreatyna HCL 780 mg
Jabłczan Kreatyny 1000 mg
L-Arginina 270 mg
L-Lizyna 200 mg
L-Ornityna 195 mg
Beta-Alanina 300 mg
L-Cytrulina 167,5 mg
Acetyl L-Karnityny 170 mg
Magnez 15 mg
Witamina C 16,4 mcg
ALA 15 mg
Fosforan Kreatyny15000 mg
Orotan Kreatyny 15000 mg
Chelat Magnezowy Kreatyny 10000 mg
Kreatyna HCL 7800 mg
Jabłczan Kreatyny 10000 mg
L-Arginina 2700 mg
L-Lizyna 2000 mg
L-Ornityna 1950 mg
Beta-Alanina 3000 mg
L-Cytrulina 1675 mg
Acetyl L-Karnityny 1700 mg
Magnez 150 mg
Witamina C 164 mcg
ALA 150 mg

Składniki: Azotan kreatyny, orotan kreatyny, chelat magnezoy kreatyny, kreatyna HCL, jabłczan kreatyny, l-arginina, l-lizyna, l-ornityna, beta alanina, l-cytrulina, acetyl l-karnityny, magnez, pirydoksyna, kwas alfa-liponowy, beta karoten (substancja koloryzująca), guma guar (substancja zagęszczająca), maltodekstryna.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

7Nutrition BB Volumizer jest produktem kompletnym, który łączy cechy staka kreatynowego doładowanego składnikami, które są niezastąpione po treningu siłowym. Jeżeli Twoim celem jest jak najszybszy wzrost suchej, najlepszej jakościowo masy mięśniowej oraz chcesz poczuć maksymalną regenerację - stosuj porcję BB Volumizer po każdym treningu.

Drugi produkt z serii BB, opracowany przez IFBB PRO – Roberta Piotrkowicza. 

5 najskuteczniejszych form Kreatyn:
- azotan kreatyny
- orotan kreatyny
- chelat magnezowy kreatyny
- kreatyna HCL
- jabłczan kreatyny 

Każda porcja BB Volumizer zapewni Ci maksymalny anabolizm komórek mięśniowych z ekspresową wchłanialnością składników aktywnych i bez retencji wody! Postaw na sprawdzone i w 100% bezpieczne substancje! 

Krótkie informacje dotyczące poszczególnych składników wchodzących w skład tego rewelacyjnego preparatu:

Beta-alanina:
Jest aminokwasem będącym prekursorem i budulcem karnozyny. Zwiększa jej nasycenie w komórkach mięśniowych. W BB Volumizer Beta-Alanina odpowiada za utrzymanie wysokiego ukrwienia oraz nasycenia komórek mięśniowych impulsami elektrycznymi. Wpływa to bezpośrednio na utrzymywanie pompy oraz pękatość mięśni. Przyczynia się również do szybszego działania anabolicznego wszystkich form kreatyn. 

L-Cytrulina:
Aminokwas endogenny. Bezpośrednio zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) jeszcze mocniej wpływając na ukrwienie i waskularyzację (użylenie). Dzięki solidnej dawce tego aminokwasu będziesz odczuwał dodatkową pompę mięśniową, a Twoje żyły będą jeszcze bardziej widoczne. 

Arginina + Ornityna + Lizyna (AOL):
Te trzy aminokwasy zasłynęły w połączeniu, które w sposób naturalny uwalnia hormon wzrostu (GH) wpływając na siłę, suchą masę mięśniową oraz obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej. Po-treningowo te aminokwasy wpływają na głęboką i długotrwałą regenerację oraz wydłużenie „okna anabolicznego” (wzmożonej wchłanialności komórek mięśniowych na składniki anaboliczne). 

Acetyl L-Karnityny + ALA + Witamina C.
Nie bez przyczyny trzy powyższe składniki zgrupowane w jedno. W naszym produkcie Acetyl L-Karnityny, Kwas Alfa-Liponowy oraz Witamina C mają odpowiadać za silne działanie antyoksydacyjne (przeciwutleniające). Jest to szczególnie istotne działanie w okresie po-treningowym, kiedy komórki chłoną każdy składnik aktywny w dużo większym stopniu. Dostarczając tych składników wzmacniamy nasz organizm i przyspieszamy okres regeneracji.

7Nutrition BB Volumizer został opracowany po to, aby zapewnić Ci maksymalne wykorzystanie siły zestawu kreatynowego. Wsparcie w postaci składników utrzymujących pompę oraz regeneratorów zapewnia jeszcze lepsze przygotowanie Twoich mięśni do jak największego wzrostu. Stosuj po każdym treningu po 10 gramów, a efekty jego działania będą natychmiastowe. 

Opinie o

Brak opinii

Klienci którzy wybrali 7nutrition BB Volumizer 500g kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.