UNS

UNS to krajowa marka produkująca odżywki oraz suplementy diety, dedykowana osobom aktywnym. Polska jakość poparta tradycją i precyzyjnym wykonaniem. Produkty UNS pochodzą z wyselekcjonowanych źródeł, spełniając tym samym restrykcyjne wymogi współczesnej biotechnologii. Firma niezmiennie cieszy się pozytywną opinią w branży fitness, co stanowi najlepsze odziwerciedlenie jakości produktów. Oferta bogata jest w preparaty,dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie, kondycje i witalność.

UNS stawia na bezpieczeństwo i kontakt z konsumentem. Producent jest skupiony na potrzebach osób aktywnych, dzięki czemu wdraża jedynie preparaty niezbędne, aby nasz trening stał się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

Suplementacja produktami marki UNS jest nieodłącznym elementem w życiu każdego szanującego się sportowca,a także wszystkich osób stawiających na pierwszym miejscu własne zdrowie.

Najpopularniejsze produkty UNS Nutrition:

  • UNS HURACAN - skuteczna przedtreningówka, która zwiększa naszą wytrzymałość, wydolność i przez to efeketywność treningu.

  • CLASSIC WHEY 100% - doskonały i profesjonalny produkt, który jest koncentratem białka serwatkowego. Znajdzie idealne zastosowanie u sportowców, którzy pracują nad swoim ciałem.

  • UNS JOINT FIX - preparat wpływający pozytywnie na nasze stawy. Posiada duże zasoby kolagenu dzięki czemu jest tak bardzo skuteczny i pomocny.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.