Trec Nutrition

Cała historia i fenomen firmy Trec Nutrition rozpoczął się w 2001 roku. Tworzona od podstaw, na polskich fundamentach. Zrodzona z pasji, marzeń i miłości do sportu. Produkuje wysokiej klasy odżywki i suplementy dla sportowców, a także nieustannie motywuje ludzi do przejścia na zdrowy tryb życia.

Zaufało im bardzo wielu znanych zawodników świata kulturystyki i jeszcze więcej amatorów - którzy wraz z odżywkami i suplementami Trec Nutrition dogonili swoich idoli. Firma dba o każdy szczegół, a szczególnie o zdrowie swoich klientów, poprzez tworzenie idealnie dopasowanych produktów wspierających rozwój naszych mięśni.
Poza działalnością komercyjną, firma jest zangażowana w edukowanie młodych adeptów kulturystyki i wraz z zaprzyjaźnionymi sportowcami stworzyła portal ZapytajTrenera.pl dostępnej obecnie na platformie YouTube.

Trec Nutrition swoją jakością i skutecznością sprawił, że został wybrany przez szerokie grono profesjonalistów. W odpowiedzi na rosnące potrzeby świata fitness powstały linie Cross Trec czy Beltor skierowane do osób trenujących crossfit oraz sporty walki. Wszechstronny rozwój koncernu Trec nutrition zapewnił zdobycie zaufania tysięcy osób aktywnych sportowo i spopularyzował rynek suplementów diety.

Najpopularniejsze produkty Trec Nutrition:

  • Trec Whey 100 - kompleksowe i dopracowane białko, które wesprze naszą budowę masy mięśniowej.

  • Trec Clenburexin - Spalacz, który jest jednym z najczęściej wybieranych na rynku, ponieważ jest niesamowicie skuteczny.

  • Trec Bcaa High Speed - Produkt DOSKONAŁY, regeneruje nasze mięśnie i sprawia, że nawet najcięższy trening nie jest nam straszny.

Ambasadorzy Trec Nutrition:

  • Kasia Oleśkiewicz

  • Jason Thompson

  • Miguel Jimenez Rodriguez

  • Oliwia Dynak

  • Yura Fedyshyn

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.