Targroch

Pionier polskiego rynku zdrowej żywności, zaopatruje w nią swoich konsumentów od 1993 roku. W swoim asortymencie posiada wyłącznie najwyższej jakości, wyselekcjonowane produkty takie jak bakalie, orzechy, mąki, ziarna czy kasze. Od lat współpracuje ze sprawdzonymi zagranicznymi dostawcami, a także polskimi rolnikami.

Targroch stawia w pierwszej kolejności na jakość i zadowolenie klienta. Ciągle starają się rozwijać i dodawać do swojej oferty nowe produkty, dbając równocześnie o wysoką jakość surowców.
Targroch to firma z łatwością wpisująca się w obecne standardy optymalnego żywienia osób aktywnych jak i dbających o własne zdrowie i witalność. Szeroka gama artykułów spożywczych, sprawia że bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste!

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.