Targroch

Pionier polskiego rynku zdrowej żywności, zaopatruje w nią swoich konsumentów od 1993 roku. W swoim asortymencie posiada wyłącznie najwyższej jakości, wyselekcjonowane produkty takie jak bakalie, orzechy, mąki, ziarna czy kasze. Od lat współpracuje ze sprawdzonymi zagranicznymi dostawcami, a także polskimi rolnikami.

Targroch stawia w pierwszej kolejności na jakość i zadowolenie klienta. Ciągle starają się rozwijać i dodawać do swojej oferty nowe produkty, dbając równocześnie o wysoką jakość surowców.
Targroch to firma z łatwością wpisująca się w obecne standardy optymalnego żywienia osób aktywnych jak i dbających o własne zdrowie i witalność. Szeroka gama artykułów spożywczych, sprawia że bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste!

Targroch Kwas L-askorbinowy - wit. C 1000g
  • Obniżka / -6,00 zł
Produkt dostępny
Zdrowa żywność

Targroch Kwas L-askorbinowy - wit. C 1000g

Targroch
006014
43,99 zł 49,99 zł
skuteczny przeciutleniacz  wspiera odporność organizmu  dba o prawidłowe funkcjonowanie stawów
Produkt dostępny
Zdrowa żywność

Targroch Mąka z amarantusa 1000g

Targroch
KAT00295
10,50 zł
wysoka zawartość białka o wartości biologicznej przewyższającej białko mleka, nienasycone kwasy tłuszczowe ważne w zmniejszaniu ryzyka rozwoju miażdżycy i chorób serca nie zawiera glutenu może być więc podawany chorym na celiakię

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.