Syntrax

Syntrax to marka produkująca jedne z najlepszych pod względem jakości odżywek oraz suplementy diety. Starannie przygotowane produkty, a także idealnie odwzorowane smaki sprawiają, że znacząco wyprzedzają konkurencję.

Jakością oraz profesjonalnym podejściem, próbują zdobyć zaufanie konsumentów i od wielu lat robią to znakomicie. W swojej ofercie posiadają produkty atrakcyjne zarówno pod względem doboru składników odżywczych jak i wrażeń smakowych. Syntrax pogodził cenę z jakością, dlatego też tak wiele osób na niego stawia.

Produkcja odbywa się wyłącznie ze sprawdzonych surowców dzięki czemu mamy pewność, że używamy całkowicie bezpiecznych suplementów.

Najpopularniejsze produkty Syntrax:

  • Syntrax Matrix 5.0 - doskonały matrix białkowy, który ma ogrom zwolenników i jest świetnej jakości.

  • Syntrax Guggulbolic - jest to bardzo znany i skuteczny suplement diety, który bardzo sprawnie reguluje metabolizm w naszych organizmie.

  • Syntrax Nectar - jeden z najlepszych izolatów dostępnych na rynku i zdecydowanie czołowy produkt tego producenta.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.