Scitec Nutrition

Scitec Nutrition to bez wątpienia lider na rynku odżywek i suplementów diety. Od 20 lat wytwarza najwyższej jakości produkty, którym zaufała niezliczona liczba odbiorców. Scitec Nutrition to elitarna firma założona w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych (Orlando). Jest jednym z największych producentów i dystrybutorów suplementów dla sportowców na świecie, oferującym odżywki w 42 krajach.

Scitec Nutrition posiada w swojej ofercie około 700 produktów w 135 różnych smakach, dlatego możemy być pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie i z pomocą tej marki, osiągnie swój wymarzony cel. Jako jedna z nielicznych firm, przeprowadza testy na KAŻDEJ partii produktu, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwo swojemu klientowi. Ciężką pracą, zaangażowaniem i oddaniem zdobyli sympatię, a także zaufanie wielu bardzo znanych sportowców takich jak Cedric McMillan czy Brandon Curry. Posiadają 600 wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują nad realizacją zamówień we własnej fabryce o powierzchni magazynowo - produkcyjnej 30 000 m2.
Od 1 marca, w produktach Scitec zawierających białko serwatkowe, tradycyjny ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego został zastąpiony łatwiej i szybciej rozpuszczającym się koncentratem białka serwatkowego. Procesy trawienne odbywają się w materii wodnej, zatem nie wszystko jedno, jak dobrze rozpuszcza się białko. Nowe, szybko rozpuszczalne białko serwatkowe jest jedną z najlepiej rozpuszczających sie substancji podstawowych dostępnych na rynku, szybko się wchłania, a podczas wstrząsów nie pieni się.

Scitec Nutrition to zdecydowanie marka, na którą możemy postawić i nie bać się o efekty.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.