Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!

Olimp

Olimp to firma produkująca odżywki i suplementy z historią sięgającą, aż ĆWIERĆ WIEKU.

Jeden z największych producentów w Europie i zdecydowanie przodujący w Polsce. Posiada własny zakład farmaceutyczny, dzięki czemu wytwarza unikatowe i innowacyjne receptury. Marka szanowana i rozpoznawalna na całym świecie. Cechuje się starannie dobranymi składnikami i najwyższej jakości produktami. Jeśli zdecydujesz się na OLIMP możesz mieć pewność, że kupujesz odżywki i suplementy z najwyższej półki i całkowicie bezpieczne. W ich ofercie znajdziesz wszystkie możliwe odżywki białkowe czy suplementy uzupełniające dietę. Stawiając na OLIMP stawiasz na swój rozwój!

Bezpieczeństwo, skuteczność i niezawodność. Produkty, które wybierane są każdego dnia przez profesjonalnych sportowców i testowane w laboratoriach, aby efekty ich działania były jeszcze lepsze. Zaufał im między innymi Mariusz Pudzianowski, który zdobył wielokrotnie tytuł mistrza świata, europy i Polski w Strong Man, a teraz z sukcesami walczy w Mieszanych Sztukach Walki (MMA).

Najpopularniejsze produkty OLIMP:

  • OLIMP 100% Whey Protein Concentrate - Perfekcyjny koncentrat białkowy, którego skuteczność została sprawdzona przez ogromną liczbę profesjonalistów!

  • OLIMP BCAA XPLODE - Aktualnie jeden ze skuteczniejszych jak nie najskuteczniejszych produktów na rynku w tej kategorii.

  • OLIMP REDWEILER SHOT - Jeśli brakuje Ci siły i potrzebujesz dostać "kopa" przed treningiem to znalazłeś właśnie produkt, który bije na głowę konkurencję.

Ambasadorzy OLIMP:

  • Mariusz Pudzianowski

  • DRAGOS SYKO

  • RODI BODRUG

  • MURAT DEMIR

  • EDWIN NARNOR

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.