Olimp

Olimp to firma produkująca odżywki i suplementy z historią sięgającą, aż ĆWIERĆ WIEKU.

Jeden z największych producentów w Europie i zdecydowanie przodujący w Polsce. Posiada własny zakład farmaceutyczny, dzięki czemu wytwarza unikatowe i innowacyjne receptury. Marka szanowana i rozpoznawalna na całym świecie. Cechuje się starannie dobranymi składnikami i najwyższej jakości produktami. Jeśli zdecydujesz się na OLIMP możesz mieć pewność, że kupujesz odżywki i suplementy z najwyższej półki i całkowicie bezpieczne. W ich ofercie znajdziesz wszystkie możliwe odżywki białkowe czy suplementy uzupełniające dietę. Stawiając na OLIMP stawiasz na swój rozwój!

Bezpieczeństwo, skuteczność i niezawodność. Produkty, które wybierane są każdego dnia przez profesjonalnych sportowców i testowane w laboratoriach, aby efekty ich działania były jeszcze lepsze. Zaufał im między innymi Mariusz Pudzianowski, który zdobył wielokrotnie tytuł mistrza świata, europy i Polski w Strong Man, a teraz z sukcesami walczy w Mieszanych Sztukach Walki (MMA).

Najpopularniejsze produkty OLIMP:

  • OLIMP 100% Whey Protein Concentrate - Perfekcyjny koncentrat białkowy, którego skuteczność została sprawdzona przez ogromną liczbę profesjonalistów!

  • OLIMP BCAA XPLODE - Aktualnie jeden ze skuteczniejszych jak nie najskuteczniejszych produktów na rynku w tej kategorii.

  • OLIMP REDWEILER SHOT - Jeśli brakuje Ci siły i potrzebujesz dostać "kopa" przed treningiem to znalazłeś właśnie produkt, który bije na głowę konkurencję.

Ambasadorzy OLIMP:

  • Mariusz Pudzianowski

  • DRAGOS SYKO

  • RODI BODRUG

  • MURAT DEMIR

  • EDWIN NARNOR

DNA 3CM
Produkt dostępny
Jabłczan kreatyny

DNA 3CM 500g

Olimp
KAT1683
39,00 zł
DNA Mono
Produkt dostępny
Monohydrat

DNA Mono 500g

Olimp
KAT1684
29,00 zł
DNA WPC
Produkt dostępny
Koncentraty – WPC

DNA WPC 900g

Olimp
KAT1682
54,00 zł

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.