Mutant

Mutant jest jednym z pionierów w produkcji odżywek oraz suplementów dla sportowców. „Zostaw ludzkość z tyłu” – tak brzmi ich motto i takie też możliwości dają. Doskonała jakość, perfekcyjna receptura. Marka zapewnia wszystko to czego oczekują konsumenci. Świetne ceny, niezawodność, skuteczność, profesjonalizm. Ostatnim hitem jest PVL Mutant Mass, który wręcz podbija rynek i od 2006 roku cieszy się niezmiennym powodzeniem.

Ciężka praca jaką wkładają naukowcy przynosi efekty, które są doceniane przez duże grono odbiorców. Mimo dużego powodzenia, Mutant nie idzie w ilość, a nadal w jakość, dlatego też posiada tak duże zaufania u swoich klientów. Dołącz do zadowolonego grona i korzystaj ze sprawdzonych i bezpiecznych produktów. Odżywki białkowe, suplementy diety – wszystko to czego potrzebujesz, znajduje się pod ręką.

Najpopularniejsze produkty Mutant:

  • PVL MUTANT MASS - Jeden z lepszych jak nie najlepszych gainerów dostępnych obecnie na rynku.

  • PVL MUTANT CORE MCT OIL - Doskonały produkt, który podniesie nasze kalorie w diecie i pomoże zbudować masę.

Ambasadorzy Mutant Nutrition:

  • Dusty Hanshaw

  • Ron Partlow

  • Azaria Glaim

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.