Activlab Caffeine Power 60 caps

Activlab Caffeine Power 60 caps

Czas realizacji do 72h
15,90 zł
Brutto

Activlab Caffeine Power to suplement, który pobudzi nawet najbardziej ospałych.

Caffeine Power to duża porcja kofeiny, która działa pobudzająco na nasz organizm i poprawia skupienie. Dodatkowo poprawia i zwiększa przemianę materii, ponieważ zamienia kalorię w ciepło. Brak zmęczenia, a także większa aktywność spowodowane są pobudzeniem kory mózgowej.

Zalety Caffeine power

    • Zwiększa koncentrację
    • Zawiera dużą dawkę kofeiny
    • Podnosi aktywność fizyczną i psychiczną

Czy Activlab Caffeine Power jest dla mnie?

Produkt przeznaczony zdecydownaie dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży oraz w czasie karmienia, ponieważ tak duża dawka kofeiny mogłaby zaszkodzić. Najlepsze zastosowanie będzie miało jeżeli nie mamy problemów z sercem, nadciśnieniem, a jesteśmy ospali i brak nam naturalnej energii czy wigoru. Duża dawka kofeiny sprawi, że poczujemy się lepiej, będziemy bardziej nakręceni i trening czy nauka przed sesją nie będzie już tak dużym problemem. Senność i uczucie ogólnego zmęczenia potrafi nas przytłuczyć, dlatego właśnie powiniśmy stosować suplementy takie jak Caffeine Power. Jest to duża dawka kofeiny w jednej porcji, która nawet największe śpiochy zachęci i pobudzi do działania.

Dlaczego warto stosować Activlab Caffeine Power?

Ma pozytywny wpływ na naszą koncentrację, samopoczucie i niweluje zmęczenie. Dzięki czemu znacząco możemy poprawić nasze wyniku zarówno na siłowni jak i w życiu codziennym. Pobudzeni i nakręceni pójdziemy na siłownię poprawić swoje osiągi, zwiększyć obciążenie i powtórzenia, a w życiu codziennym pobudzimy się na tyle, żeby zakuć wszystkie potrzebne materiały na egzamin i zdamy go z zadowalającym wynikiem.
Caffeine Power jest bardzo często wybieranym produktem głównie, dlatego, że jest skuteczny, łatwy w stosowaniu i bardzo wydajny, a to wszystko uzyskamy w przystępnej dla naszej kieszeni cenie.

Opinie o

Brak opinii

Klienci którzy wybrali Activlab Caffeine Power 60 caps kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.