BB Volumizer 500g

7nutrition BB Volumizer 500g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

84,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

7NUTRITION BB VOLUMIZER 500G

Smak:Czarna porzeczka

Jedna porcja: 10 g

Ilość porcji w opakowaniu: 50 porcji

Fosforan Kreatyny 1500 mg
Orotan Kreatyny 1500 mg
Chelat Magnezowy Kreatyny 1000 mg
Kreatyna HCL 780 mg
Jabłczan Kreatyny 1000 mg
L-Arginina 270 mg
L-Lizyna 200 mg
L-Ornityna 195 mg
Beta-Alanina 300 mg
L-Cytrulina 167,5 mg
Acetyl L-Karnityny 170 mg
Magnez 15 mg
Witamina C 16,4 mcg
ALA 15 mg
Fosforan Kreatyny15000 mg
Orotan Kreatyny 15000 mg
Chelat Magnezowy Kreatyny 10000 mg
Kreatyna HCL 7800 mg
Jabłczan Kreatyny 10000 mg
L-Arginina 2700 mg
L-Lizyna 2000 mg
L-Ornityna 1950 mg
Beta-Alanina 3000 mg
L-Cytrulina 1675 mg
Acetyl L-Karnityny 1700 mg
Magnez 150 mg
Witamina C 164 mcg
ALA 150 mg

Składniki: Azotan kreatyny, orotan kreatyny, chelat magnezoy kreatyny, kreatyna HCL, jabłczan kreatyny, l-arginina, l-lizyna, l-ornityna, beta alanina, l-cytrulina, acetyl l-karnityny, magnez, pirydoksyna, kwas alfa-liponowy, beta karoten (substancja koloryzująca), guma guar (substancja zagęszczająca), maltodekstryna.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj 7 Nutrition BB Volumizer 500g

Zależy Ci na jak najszybszym wzroście tzw. suchej masy?
Chcesz poczuć maksymalną regenerację po treningu?
Stosuj porcję 7 Nutrition BB Volumizer po każdej wizycie na siłowni!

Odżywka 7 Nutrition BB Volumizer to produkt dla sportowców, który łączy w sobie cechy stacka kreatynowego, ale doładowanego składnikami niezbędnymi po treningu siłowym.
Powoduje on szybsze budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej oraz wspiera regenerację potreningową mięśni.
Zawiera 5 najskuteczniejszych form kreatyny, w postaci azotanu, chelatu magnezowego, orotanu, jabłczanu i HCL. Pojedyncza porcja 7 Nutrition BB Volumizer zapewnia maksymalny anabolizm komórek mięśniowych.

Najważniejsze zalety 7 Nutrition BB Volumizer

Każda osoba, która zażywała już suplement diety 7 Nutrition BB Volumizer potwierdzi, że dzięki niemu można uzyskać zadziwiająco dobre rezultaty przy budowaniu masy mięśniowej. Wszystko to dzięki jego licznym zaletom:

 • zawartość 5 najskuteczniejszych form kreatyny: azotan kreatyny, orotan kreatyny, chelat magnezowy kreatyny, kreatyna HCL oraz jabłczan kreatyny,
 • maksymalne wsparcie anabolizmu komórek mięśniowych,  znakomita wchłanialność składników aktywnych, bez zatrzymywania wody w organizmie,
 • w 100 proc. bezpieczne substancje w składzie,
 • silne działanie antyoksydacyjne,
 • zwiększone nasycenie karmozyny w komórkach mięśniowych.
 • wpływ na lepsze ukrwienie mięśni,
 • wspieranie uwalniania hormonu wzrostu.

Działanie 7 Nutrition BB Volumizer

Za doskonałe efekty uzyskiwane dzięki regularnemu zażywaniu 7 Nutrition BB Volumizer odpowiadają jego składniki. Kreatyna w różnej postaci wprowadzana do organizmu człowieka za sprawą produktu 7 Nutrition BB Volumizer powoduje przyspieszenie procesów anabolizmu mięśniowego.

Co wchodzi w skład 7 Nutrition BB Volumizer 500g?

Zgodnie z informacją żywieniową znajdującą się na pudełku 7 Nutrition BB Volumizer 500 g, jedno opakowanie odpowiada 50 jednakowym porcjom, po10 g każda.
Zawierają one:

 • 1500 mg fosforanu kreatyny,
 • 1500 mg orotanu kreatyny,
 • 1000 mg chelatu magnezowego kreatyny,
 • 780 mg kreatyny HCL,
 • 1000 mg jabłczanu kreatyny,
 • 270 mg L-argininy,
 • 200 mg L-lizyny,
 • 195 mg L-ornityny,
 • 300 mg beta-alaniny,
 • 167,5 mg L-cytruliny,
 • 170 mg acetylu L-karnityny,
 • 15 mg magnezu,
 • 16,4 mcg witaminy C,
 • 15 mg ALA.

Dla kogo jest przeznaczony 7 Nutrition BB Volumizer?

7 Nutrition BB Volumizer to produkt szczególny, opracowany przez IFBB PRO z myślą o osobach, które chcą jeszcze lepiej zadbać o swoją sylwetkę. Ćwiczą i budują skrupulatnie swoją masę mięśniową. Dzięki 7 Nutrition BB Volumizer szybciej będą mogli osiągnąć wyznaczone cele.

Więcej 7 Nutrition BB Volumizer

Odżywka 7 Nutrition BB Volumizer jest produktem kompletnym, o dobrze przemyślanej formule, łączącej cechy kreatynowego staka z doładowaniem składników aktywnych. Czynią one z suplementu 7 Nutrition BB Volumizer niezastąpioną odżywkę po treningu siłowym, która pozwala na budowanie w szybszy sposób suchej, najlepszej jakościowo masy mięśniowej. To ona również powoduje, że nasze mięśnie mają maksymalne wsparcie przy regeneracji.
Tym, co wyróżnia produkt 7 Nutrition BB Volumizer na rynku suplementów diety dla sportowców, jest obecność 5 najskuteczniejszych form kreatyn: azotanu, chelatu magnezowego, orotanu, HCL oraz jabłczanu.
W składzie7 Nutrition BB Volumizer jest też beta-alanina, czyli aminokwas, będący prekursorem i budulcem karnozyny. Zwiększa jej nasycenie w komórkach mięśniowych. W 7 Nutrition BB Volumizer beta-alanina odpowiedzialna jest za utrzymanie wysokiego stopnia ukrwienia oraz nasycenia komórek mięśniowych impulsami elektrycznymi, dlatego mamy wrażenie tzw. pompy mięśniowej. Beta-alanina przyczynia się do szybszego działania anabolicznego wszystkich form kreatyny.
Kolejnym ważnym składnikiem jest aminokwas egzogenny L-cytrulina, która bezpośrednio zwiększa produkcję tlenku azotu i wpływa pozytywnie na ukrwienie i wakularyzację. Dzięki dużej dawce tego aminokwasu odczuwamy dodatkowe wsparcie w budowie mięśni. W formule 7 Nutrition BB Volumizer znalazło się miejsce dla trzech aminokwasów: argininy, ornityny i lizyny - w skrócie AOL, które przyczyniają się do uwalniania hormonu wzrostu, wpływając przy okazji na wzrost siły, utratę zbędnej tkanki tłuszczowej oraz na budowę suchej masy mięśniowej. Po treningu, aminokwasy AOL z odżywki 7 Nutrition BB Volumizer oddziałują na głęboką i długotrwałą regenerację mięśniową.
Acetyl L-karnityny, ALA i witamina C w produkcie 7 Nutrition BB Volumizer zostały zgrupowane w jedną kompozycję w składzie odżywki po to, aby zwiększyć działanie antyoksydacyjne, co po treningu ma szczególne znaczenie. Dostarczając takie składniki, wzmacniamy swój organizm i przyspieszamy okres pełnej regeneracji.

Rekomendowane dawkowanie 7nutrition BB Volumizer 500g

1 porcja = 10g (1 miarka), porcję produktu należy rozpuścić w niewielkiej ilości wody.
Zgodnie z rekomendacją producenta spożywamy go w dni treningowe, 1 porcję bezpośrednio po wysiłku.

po treningu

porcja

Po treningu

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

7nutrition BB Volumizer 500g (84.9 PLN)

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.