Nutrend Flexit Drink 400g

Smak

Informacja żywieniowa

NUTREND FLEXIT DRINK 400G

Smak: Truskawka

Jedna porcja: 10 g

Ilość porcji w opakowaniu: 40 porcji

Wartość energetyczna 139 kJ/33 kcal % RWS*

Białko 5 g
Węglowodany 2,9 g
cukry 0 g
Tłuszcz 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
Błonnik pokarmowy 0 g
Sód 0 g
Wapń 46 mg
Magnez 28 mg
Witamina C 50 mg
Witamina B6 2,5 mg
Witamina D3 3,8 µg
Siarczan chondroityny 75 mg
Siarczan glukozaminy 150 mg
Białka kolagenowe 5000 mg
Metylosulfonylometan 150 mg
Kwas hialuronowy 10 mg
L-Prolina 750 mg

Wartość energetyczna 1382 kJ/ 325 kcal % RWS*

Białko 50,4 g
Węglowodany 29 g
cukry 0 g
Tłuszcz 0g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0g
Błonnik pokarmowy 0g
Sód 0 g
Wapń 460 mg
Magnez 275 mg
Witamina C 500 mg
Witamina B6 25 mg
Witamina D3 37,5 µg
Siarczan chondroityny 750 mg
Siarczan glukozaminy 1500 mg
Białka kolagenowe 50000 mg
Metylosulfonylometan 1500 mg
Kwas hialuronowy 100 mg
L-Prolina 2500 mg

Składniki: Smak Brzoskwiniowy: Hydrolizat Żelatyny, Maltodekstryna, Glukonian Magnezu, Glukonian Wapnia, Aromat, L – Prolina, Siarczan Glukozaminy (Sól Potasowa), Regulator Kwasowości: Kwas Cytrynowy, MSM (Metylosulfonylometan), Siarczan Chondroityny, Witamina C (Kwas L - Askorbinowy), Regulator Kwasowości: Kwas Jabłkowy, Barwnik Beta Karoten, Substancje Przeciwzbrylające: Fosforan Wapnia I Dwutlenek Krzemu, Substancje Słodzące: Acesulfam K I Sukraloza, Kwas Hialuronowy (Sól Sodowa), Barwnik Karmina, Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny), Witamina D3 (Cholekalcyferol). Alergeny: Skorupiaki. Smak Pomarańczowy: Hydrolizat Żelatyny, Maltodekstryna, Glukonian Magnezu, Glukonian Wapnia, Aromat, L – Prolina, Siarczan Glukozaminy (Sól Potasowa), Regulator Kwasowości: Kwas Cytrynowy, MSM (Metylosulfonylometan), Siarczan Chondroityny, Witamina C (Kwas L - Askorbinowy), Regulator Kwasowości: Kwas Jabłkowy, Barwnik Beta Karoten, Substancje Przeciwzbrylające: Fosforan Wapnia I Dwutlenek Krzemu, Substancje Słodzące: Acesulfam K I Sukraloza, Kwas Hialuronowy (Sól Sodowa), Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny), Witamina D3 (Cholekalcyferol). Alergeny: Skorupiaki. Smak Truskawkowy: Hydrolizat Żelatyny, Maltodekstryna, Glukonian Magnezu, Glukonian Wapnia, L – Prolina, Siarczan Glukozaminy (Sól Potasowa), Regulator Kwasowości: Kwas Cytrynowy, Aromat, MSM (Metylosulfonylometan), Siarczan Chondroityny, Witamina C (Kwas L - Askorbinowy), Regulator Kwasowości: Kwas Jabłkowy, Substancje Przeciwzbrylające: Fosforan Wapnia I Dwutlenek Krzemu, Substancje Słodzące: Acesulfam K I Sukraloza, Barwnik Karmina, Kwas Hialuronowy (Sól Sodowa), Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny), Witamina D3 (Cholekalcyferol). Alergeny: Skorupiaki. Smak Grep: Hydrolizat Żelatyny, Maltodekstryna, Glukonian Magnezu, Glukonian Wapnia, L – Prolina, Siarczan Glukozaminy (Sól Potasowa), Regulator Kwasowości: Kwas Cytrynowy, MSM (Metylosulfonylometan), Siarczan Chondroityny, Aromat, Witamina C (Kwas L - Askorbinowy), Regulator Kwasowości: Kwas Jabłkowy, Substancje Przeciwzbrylające: Fosforan Wapnia I Dwutlenek Krzemu, Substancje Słodzące: Acesulfam K I Sukraloza, Kwas Hialuronowy (Sól Sodowa), Substancja Wzmacniająca Smak: Naryngina, Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny), Witamina D3 (Cholekalcyferol). Alergeny: Skorupiaki.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj Nutrend Flexit Drink 400g

Borykasz się z uczuciem ciężkości stawów?
Masz problemy z układem kostnym?
Wykonujesz ciężką pracę fizyczną lub siedzącą?
Nutrend Flexit Drink został stworzony specjalnie z myślą o Tobie!
Spróbuj go, a nie pożałujesz. 

Nutrend Flexit Drink to odżywka dla osób ze zmianami i zwyrodnieniami stawów, które mają różnorodne problemy z układem kostnym.
Mogą to być aktywni sportowcy, osoby wykonujący pracę biurową czy te, które od lat borykają się ze zjawiskiem charakterystycznego odgłosu „strzelania” w kolanach. Nutrend Flexit Drink dostarcza do organizmu człowieka kluczowy składnik MSM - siarkę organiczną, która ma działanie profilaktyczne i terapeutyczne.
Dzięki koktajlom Nutrend Flexit Drink można dostarczyć do organizmu białka kolagenowe, wzbogacone o kompleksy witamin oraz magnez.

Najważniejsze zalety Nutrend Flexit Drink

Do najważniejszych atutów produktu Nutrend Flexit Drink zaliczyć należy:

 • zawartość MSM, czyli tak zwanej siarki organicznej, mającej profilaktyczne i terapeutyczne działanie na stawy,
 • zastosowanie 97 proc. enzymatycznie szczepionego hydrolizatu żelatyny o wysokiej wartości biologicznej - lekkostrawnego, który łatwo się wchłania i jest natychmiast wykorzystywany przez organizm,
 • zawartość produktów zwiększających produkcję kolagenu, w tym L-Proliny,
 • zawartość glukozaminy i kwasu hialuronowego,
 • wzbogacenie składu o witaminy oraz magnez.

Działanie Nutrend Flexit Drink

Z uwagi na szczególną kompozycję składników w suplemencie Nutrend Flexit Drink ma on wielotorowe działanie. Dzięki zawartości siarki organicznej, produkt ma profilaktyczne i terapeutyczne właściwości. Odpowiada za niwelowanie procesów zapalnych. Jest w stanie przyczynić się do szybszej regeneracji chrząstek stawowych i przywrócić sprawność stawów.
Spowalnia starzenie się z skóry uwagi na fakt, że siarka organiczna jest składnikiem keratyny oraz kolagenu. Poza tym Nutrend Flexit Drink jest źródłem białka kolagenowego, kompleksu witamin i magnezu, dlatego zapewnia właściwy rozwój i odżywianie elementów stawowych w naszym ciele.

Co wchodzi w skład Nutrend Flexit Drink 400g?

Zgodnie z informacją żywieniową umieszczoną na produkcie, w opakowaniu 400 g mamy 40 jednakowych porcji po 10 g każda. Porcja taka dostarcza do organizmu człowieka 33 kcal, 5 g białka i 2,9 g węglowodanów.
Najważniejsze jest jednak to, że Nutrend Flexit Drink ma w swoim składzie w każdej pojedynczej dawce:

 • 46 mg wapnia,
 • 28 mg magnezu,
 • 50 mg witaminy C,
 • 2,5 mg witaminy B6,
 • 3,8 µg witaminy D3,
 • 75 mg siarczanu chondroityny,
 • 150 mg siarczanu glukozaminy,
 • 5000 mg białka kolagenowego,
 • 160 mg metylosulfonylometanu,
 • 10 mg kwasu hialuronowego,
 • 750 mg L-Proliny.

Dla kogo jest przeznaczony Nutrend Flexit Drink?

Produkt Nutrend Flexit Drink jest odpowiedzią dla osób, które borykają się z układem kostnym. Są to osoby, które wykonują ciężką pracę fizyczną, związaną z koniecznością przenoszenia dużych obciążeń z miejsca na miejsce i dla tych, które mają pracę siedzącą. Problemy z kośćmi mogą dotyczyć również sportowców o nadmiernej aktywności fizycznej. Nutrend Flexit Drink będzie odpowiednim suplementem diety dla wszystkich, którzy mają negatywne objawy ze strony stawów i układu kostnego.

Więcej o Nutrend Flexit Drink

Wspomaganie stawów i kości to bardzo ważna sprawa nie tylko dla sportowców, ale w zasadzie dla każdego. Zadania te świetnie realizuje produkt Nutrend Flexit Drink, który pozwala na niwelowanie przykrych objawów problemów z układem kostnym.
Dotykają one osoby w różnym wieku, również młode - sportowców, osoby wykonujące pracę siedzącą, te, które są nieaktywne, albo mają rodzinne predyspozycje do powstawania zmian zwyrodnieniowych. Te pojawiają się stopniowo, ale pierwsze symptomy są trudne do jednoznacznego zidentyfikowania.
Najczęściej poszukujemy pomocy dopiero wtedy, gdy ból stawów mocno daje się nam we znaki. Tymczasem można przeciwdziałać uczuciu ciężkości stawów i zwyrodnieniom. Wystarczy sięgnąć po preparat Nutrend Flexit Drink.

Warto to zrobić z uwagi na jego unikalny skład. Przede wszystkim Nutrend Flexit Drink zawiera siarkę organiczną - MSM, wykazującą działanie profilaktyczne i terapeutyczne dla kości i stawów. Odpowiada ona za niwelowanie procesów zapalnych. Jest w stanie przywrócić w dużym zakresie sprawność stawów i zregenerować chrząstki stawowe. Siarka organiczna ma i inne, cenne właściwości, takie jak spowalnianie starzenia skóry, ponieważ jest ważnym składnikiem keratyny i kolagenu.

Prócz siarki organicznej, w produkcie Nutrend Flexit Drink znajdziemy również hydrolizat żelatyny, czyli białko kolagenowe, dostarczające do organizmu człowieka szerokie spektrum aminokwasów i peptydów. Współuczestniczą one w tworzeniu kolagenu, zapewniając jednocześnie właściwy rozwój, odżywianie i ochronę dla elementów stawowych. Hydrolizat żelatyny jest w stanie poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci.

W suplemencie diety Nutrend Flexit Drink zawarte są witaminy: C, B6 i D oraz magnez, które współuczestniczą łącznie z L-Proliną w zwiększaniu ilości włókien kolagenowych, a także zwiększają wchłanialność wapnia we krwi. Magnez odpowiada za prawidłową pracę mięśni i układu nerwowego, a kwas hialuronowy dodaje sprężystości i lepkości płynowi maziowemu oraz zmniejsza tym samym tarcie między powierzchniami stawowymi.

Rekomendowane dawkowanie Nutrend Flexit Drink 400g

1 porcja = 20g(1 miarka), porcję produktu należy rozpuścić w 200ml wody.
Zgodnie z rekomendacją producenta spożywamy 1 porcję dziennie - przed śniadaniem.

po przebudzeniu

porcja 1

Po przebudzeniu (przed jedzeniem)

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.