Muscle Pharm Creatine 300g

Muscle Pharm Creatine 300g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

48,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Muscle Pharm Creatine 300g

Smak: Dowolny

Jedna porcja: 5 g

Ilość porcji w opakowaniu: 60 porcji

% RWS*

Monohydrat kreatyny 5000 mg

Składniki: Monohydrat kreatyny.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Jeden z najbardziej dostępnych klinicznie dostępnych związków, Monohydrat Kreatyny MusclePharm® ma na celu przywrócenie poziomu energii mięśniowej zubożonego podczas wysiłku, co skutkuje zwiększoną siłą, energią, wytrzymałością mięśni i beztłuszczową masą ciała. MusclePharm® Creatine zawiera 5 gramów monohydratu kreatyny na porcję, zapewniając maksymalny wpływ na wyniki sportowe przy każdym użyciu.

 

Zalety produktu:

  • Siła i wzmacniacz mocy
  • Poprawia wydajność sportową
  • Potęguje wzrost siły i beztłuszczowej masy ciała


Muscle Pharm Creatine jest topowym suplementem dla kulturystów. Z prostych powodów kreatyna stała się najpopularniejszym suplementem dla sportowców ostatnich lat: zwiększa wytrzymałość, masę i siłę mięśniową. Kreatyna zwiększa syntezębiałka przez co działa anabolicznie na mięśnie - buduje je przyczyniając się do wzrostu beztłuszczowej masy ciała. Oddziaływanie na wzrost siły odbywa się poprzez udział kreatyny w produkcji ATP - podstawowego nośnika energii w ciele człowieka. Im więcej zmagazynowanego ATP w mięśniach, tym większą siłą człowiek dysponuje.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Muscle Pharm Creatine 300g (48.9 PLN)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.