IHS Crea Plus 500g

IHS Crea Plus 500g

Smak

Crea Plus firmy Iron Horse jest suplementem przeznaczonym dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Świetnie nadaje się dla uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe, siłowo-szybkościowe, oraz siłowe. Dodatkowym składnikiem tej kreatyny jest tauryna.

Kreatyna przyczynia się do poprawy siły skurczu mięśni. Wiąże się to z przyspieszoną resyntezą ATP.

Suplement ten ma też działanie antykataboliczne, a także zmniejsza zakwaszenie mięśni oraz poprawia bilans azotowy.

L-Tauryna ułatwia transport kreatyny. Tauryna stymuluje trzustkę do wyrzutu insuliny. A insulina posiada zdolność do transportowania substancji odżywczych, m. in. kreatyny, aminokwasów, czy glukozy do komórek mięśniowych.

L-Tauryna reguluje również pH krwi, dzięki czemu nie następuje obniżenie pH, które może znacznie pogorszyć możliwości wysiłkowe.

L-Tauryna ogranicza katabolizm wysiłkowy oraz może znacznie poprawić wytrzymałość – hamuje wytwarzanie serotoniny, która odpowiada za naszą odporność na zmęczenie.

 
 

Wielkość porcji - 5g

Liczba porcji w opakowaniu - 125

Skład 1 porcji - 4500mg Creapure i 500mg l-Tauryny

Sposób użycia - stosować bezpośrednio po treningu, lub/i rano, na czczo.

"

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.