Optimum Creatine Powder 317g

Optimum Creatine Powder 317g

Informacja żywieniowa

Optimum Creatine Powder 317g

Jedna porcja: 3,6 g

Ilość porcji w opakowaniu: 88 porcji

Monowodzian Kreatyny 3,4 g
w tym kreatyna 3 g

Składniki: monohydrat kreatyny.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

OPTIMUM CREATINE 317G

  • Łatwa w stosowaniu doskonale rozdrobniona
  • Poprawia procesy anaboliczne
  • Przyrost siły, masy i wytrzymałości

Optimum Creatine to produkt doskonały. Jest idealnie rozdrobniona. Dzięki czemu dużo szybciej i sprawniej poprawisz swoje osiągi, a także zbudujesz beztłuszczową masę mięśniową.

Kreatyna jest wytwarzana przez nasz organizm, ale aby zwiększyć jej efektywność musimy dostarczać ją do organizmu sami, dzięki czemu nasze mięśnie będą lepiej nawodnione i dostaną odpowiedniego budulca.

DLA KOGO JEST OPTIMUM CREATINE 317G?

Produkt ten przeznaczony jest głównie dla sportowców, którzy chcą poprawić swoje osiągi na treningach. Idealnie wspiera również zwiększenie naszej siły, wytrzymałości oraz czystej masy mięśniowej. Jeżeli trenujesz z dużym obciążeniem, albo masz zamiar je zwiększyć to ten produkt będzie idealny dla Ciebie!

DLACZEGO OPTIMUM CREATINE JEST WYJĄTKOWY?

Jest to produkt najwyższej jakości od znanego i szanowanego producenta OPTIMUM NUTRITION. Przebadana laboratoryjnie Creatine 317G jest idealnie czystą kreatyną, która swoje miejsce znalazła w wielu torbach profesjonalnych sportowców. Ten suplement diety zapewnia efekty, skuteczność i bezpieczeństwo, dlatego właśnie jest tak wyjątkowy i bije swoich konkurentów na głowę.

OPTIUMUM CREATINE 317G

Jak przy każdej kreatynie tak samo i w tym przypadku, trzeba pamiętać, że jest to jedynie uzupełnienie naszej diety oraz suplementacji, a dodatkowo powinniśmy pić dużo wody w czasie naszego kreatynowego cyklu.

W czasie stosowania kreatyny zaleca się systematyczny trening i odpowiednio zbilansowaną dietę. 

Rekomendowane dawkowanie Optimum Creatine Powder 317g

1 porcja = 3,6g (1 kopiasta miarka). Porcję należy rozpuścić w 200-300 ml wody lub soku.
W dni nietreningowe stosować bezpośrednio po przebudzeniu, w dni treningowe okołotreningowo. Zgodnie z rekomendacją producenta należy spożywać 1 porcję dziennie.

po przebudzeniu

porcja

Po przebudzeniu

przed treningiem

porcja

Przed treningiem

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.