Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

Informacja żywieniowa

Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

Jedna porcja: 3,4g

Ilość porcji w opakowaniu: 147 porcji

Wartość energetyczna 52 kJ / 12 kcal% RWS*

Białko 0g
Węglowodany 0g
w tym cukry 0g
Tłuszcz 0g
Tłuszcze nasycone 0g
Sól 0g
Monohydrat kreatyny 3,4g
Kreatyna 3g

Wartość energetyczna 1518 kJ / 331 kcal% RWS*

Białko 0g
Węglowodany 0g
w tym cukry 0g
Tłuszcz <0,5g
Tłuszcze nasycone 0g
Sól 0,12g
Monohydrat kreatyny 100g
Kreatyna 88g

Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

Chcesz budować masę mięśniową bez grama tłuszczu?
Marzy Ci się imponująca muskulatura?
Chcesz zwiększyć syntezę białek mięśniowych?
Powinieneś wypróbować suplement diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, a przekonasz się, jak szybko osiągniesz swoje cele na siłowni.

Firma Olimp oferuje osobom aktywnym fizycznie produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, który jest suplementem diety zawierającym mikronizowany monohydrat kreatyny. Ma formę łatwo rozpuszczalnego w płynach proszku.
Kreatyna jest nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Ulega ona w nich przemianom w fosfokreatynę, która magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki dostarczaniu do organizmu monohydratu kreatyny przyczynimy się do zwiększenia wydolności organizmu i rozrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Najważniejsze zalety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

Produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure wyróżnia się na tle konkurencji swoimi licznymi zaletami:

  • świetna rozpuszczalność w płynach,
  • działanie antykataboliczne,
  • wspieranie beztłuszczowego wzrostu siły i masy ciała,
  • przyspieszenie resyntezy ATP,
  • wspomaganie rozrostu masy mięśniowej,
  • dostarczanie do organizmu wysokiej dawki czystej kreatyny w monohydracie.

Działanie Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

Przy regularnym dostarczaniu do organizmu wraz z produktem Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure kreatyny, można uzyskać szybszą resyntezę ATP, co przejawia się zyskaniem bezpośrednio źródła energii. Kreatyna przyczynia się do zwiększania wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności. Dzięki niej hamowany jest katabolizm, a rośnie siła oraz rozwijana jest beztłuszczowa masa mięśniowa.

Co wchodzi w skład Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g?

Producent suplementu diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g podkreśla, że jedna jego porcja odpowiada zaledwie 3,4 g. Dlatego w opakowaniu 500 g mamy aż 147 jednakowych dawek, z których każda ma 12 kcal. Dostarczają one do organizmu 3,4 g monohydratu kreatyny, w którym są 3 g czystej kreatyny. W składzie produktu znajdziemy 100-procentowy mikronizowany monohydrat kreatyny.

Dla kogo jest przeznaczony Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure?

Największe korzyści z zażywania produktu Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure osiągną osoby ćwiczące sporty siłowe i wytrzymałościowe, m.in. trójboiści, kulturyści, czy sztangiści.

Więcej o Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

Produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure jest suplementem diety z zawartością mikronizowanego monohydratu kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku. Dostarczanie do organizmu osób ćwiczących regularnie kreatyny jest całkowicie uzasadnione, ponieważ pełni ona funkcję podstawowego nośnika energii w komórkach mięśniowych, zaś w tkance mięśniowej kreatyna ulega przemianom w fosfokreatynę.
To ona magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki uzupełnieniu diety w kreatynę przyczynimy się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych intensywnych serii ćwiczeń. Produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure przyczynia się do zwiększania masy, siły i ma działanie antykataboliczne.

Rekomendowane dawkowanie Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

1 porcja = 3-6g (1-2 miarki), porcję należy spożyć w porze okołotreningowej lub bezpośrednio po obudzeniu w dni nietreningowe.
Zgodnie z rekomendacją producenta należy spożywać 1 porcję dziennie.

po przebudzeniu

porcja

Po przebudzeniu

po treningu

porcja

W porze okołotreningowej

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.