Universal Creatine Powder 500g

Universal Creatine Powder 500g

Informacja żywieniowa

Universal Creatine Powder 500g

Jedna porcja: 5g

Ilość porcji w opakowaniu: 100 porcji

% RWS*

Monohydrat kreatyny (Creapure) 5 g

Składniki: Monohydrat Kreatyny (Creapure).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Universal Creatine Powder 500g jest produktem

z najwyższej półki z gwarancją czystości składu ( certyfikat jakości CreaPure). Jesteś wymagający i potrzebujesz produktu, który nie tylko znacznie zwiększy Twoją siłę na treningu, ale wzmocni także regenerację po skończonej jednostce treningowej? Kreatyna Universal to najlepszy z możliwych wyborów. Przyspiesza przyrost masy mięśniowej oraz dodaje energii. Prócz tego posiada szereg innych zalet o czym poniżej

JAK DZIAŁA UNIVERSAL CREATINE?

Kreatyna naturalnie występuje w naszym organizmie w formie fosfokreatyny w mięśniach i ścięgnach, jej wysoka zawartość stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co ma wpływ na szybszy przyrost masy mięśniowej, sprawność i regenerację. Stąd też konieczność suplementowania kreatyny tak, by stopień nasycenia organizmu był jak największy, a tym samym synteza białek na jak największym poziomie.

Kreatyna ma potencjalnie działanie przeciwutleniające na poziomie komórek i chroni komórki mięśniowe przed stresem oksydacyjnym. Ponadto kreatyna w niekorzystnych warunkach zapobiega niszczeniu mitochondriów komórkach mięśni. Stwierdzono ponadto pozytywny wpływ kreatyny na gojenie się ran oraz uszkodzenia mięśni. Kreatyna jest magazynowana w postaci fosfokreatyny i w momentach maksymalnego wysiłku trwającego do około 6 sekund te zapasy są wykorzystywane. Wyniki badań zgodnie potwierdzają, że w wyniku suplementacji kreatyną włókna mięśniowe stają się grubsze i silniejsze.

Kreatyna to jeden z najstarszych i najlepiej przebadanych suplementów. Jest przyjmowana w celu zwiększenia ilości gromadzonej w mięśniach energii, która może zostać natychmiast uwolniona. Dzięki temu pracują one znacznie intensywniej, co sprzyja ich rozbudowie.  Udowodniono także, że dzięki kreatynie zostaje przyspieszony proces regeneracji w przerwach pomiędzy kolejnymi treningami. Dzięki temu osoba ćwicząca jest w stanie wykonać więcej powtórzeń – bardziej zaawansowany trening sprawia, że osiągane rezultaty stają się jeszcze lepsze. Przy regularnej suplementacji poprawie ulega również wytrzymałość - trenujący o wiele lepiej radzi sobie z bardziej zintensyfikowanymi zadaniami, takimi jak choćby podnoszenie ciężarów czy dynamiczny sprint.

ZALETY UNIVERSAL CREATINE:

  • Dodaje energii
  • Przyspiesza przyrost tkanki mięśniowej
  • Wysoka jakość i czystość produktu

Kreatyna jest chemicznym związkiem, który zawiera kwas octowy i strukturalne elementy guanidyny. W organizmie człowieka wytwarza się z kwasu aminooctowego, argininy oraz metioniny. Tak zorganizowane substancje tworzą fosfokreatynę. W późniejszym procesie zachodzą inne substancje chemiczne ostateczne tworząc kwas β-metyloguanidynooctowy zwany potocznie kreatyną która głównie występuje w komórkach mięśniowych organizmu.

Creatine Powder 500g to najchętniej kupowana

kreatyna na świecie. Dzięki swojej jakości i skuteczności pozwala na szybkie efekty, możliwość dłuższych i bardziej efektywnych ćwiczeń. 
Pomaga zwiększyć osiągi w sportach, dodatkowo przyczynia się do przyspieszenia przyrostu masy mięśniowej. 

Rekomendowane dawkowanie Universal Creatine Powder 500g

1 porcja = 5g (1 łyżeczka), porcję należy spożyć w porze okołotreningowej lub bezpośrednio po obudzeniu w dni nietreningowe.
Zgodnie z rekomendacją producenta należy spożywać 1 porcję dziennie.

po przebudzeniu

porcja

Po przebudzeniu

po treningu

porcja

Po treningu

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.