Nutrex Lipo6 Black 120 kaps.

Nutrex Lipo6 Black 120 kaps.

LIPO-6 BLACK to potężna formuła wspomagająca odchudzanie. Jest przeznaczony dla osób aktywnych, które szukają silnej pomocy w dążeniu do szybkiego spadku masy ciała.

LIPO-6 BLACK zawiera zatwierdzoną klinicznie szczepionkę Advantra Z®, która ma pomóc zwiększyć tempo przemiany materii. Aby zmienić skład ciała, konieczne jest przyspieszenie metabolicznej aktywności organizmu. Unikalna zastrzeżona formuła LIPO-6 BLACK została opracowana, aby wspierać ten proces poprzez różne fizjologiczne ścieżki.

Innym pozytywnym i bardzo zauważalnym efektem LIPO-6 BLACK jest jego zdolność do zwiększania czujności i promowania wysokiej energii. Są to ważne aspekty pomagające zrównoważyć ewentualne zmęczenie dietą.

W przeciwieństwie do naszej jedynej pigułki LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE pomaga w dostosowaniu dawki do własnych potrzeb i tolerancji.
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.