Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Muscle Care Carni 90tabs

Muscle Care Carni 90tabs

29,00 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

Muscle Care Carni 90tabs

Smak: Dowolny

Jedna porcja: 1 tab

Ilość porcji w opakowaniu: 90 porcji

% RWS*

Winian L-karnityny 1000 mg
w tym L-karnityna 680 mg

Składniki: Substancja wypełniająca (celuloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), substancja zagęszczająca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (glikol polietylenowy), nośnik (talk), emulgator (polisorbat 80), barwnik (dwutlenek tytanu).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Carni1000 to najwyższej jakości suplement diety w formie łatwych do połknięcia tabletek, który nie tylko pozwoli ograniczyć przyrost zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także stanie się źródłem dodatkowej energii, którą wykorzystasz podczas treningów!

Suplement przeznaczony jest dla wszystkich osób zawodowo i amatorsko uprawiających sport oraz osób aktywnych fizycznie i dążących jedynie do szybszego pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Carni1000 zawiera najlepiej przyswajalną formę winianu L-karnityny, dzięki czemu jego suplementacja daje szybki i w 100% zadowalający efekt.

Jak działa L-karnityna?

L-karnityna pozwala przede wszystkim poprawić funkcjonowanie organizmu oraz realnie podnosi jego wydolność. Ważną rolą tego podobnego w budowie i działaniu do aminokwasów związku (karnityna powstaje z połączenia dwóch aminokwasów – lizyny i metioniny) jest udział w metabolizowaniu dostarczanych do organizmu tłuszczów i efektywne wykorzystywanie ich, jako źródła energii, dzięki czemu możliwe jest efektywnie i szybko spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Mimo iż jesteśmy w stanie sami wytworzyć pewne ilości L- karnityny, jej długotrwałe niedobory często dotyczą właśnie osób aktywnych fizyczne i skutkują m.in. osłabieniem mięśni oraz zaburzeniami funkcjonowania wątroby. Najlepszym sposobem na ograniczenie groźnych dla zdrowia niedoborów L-karnityny jest suplementacja Carni1000 – szybko przyswajalnej oraz najwyższej jakości karnityny przeznaczonej specjalnie dla sportowców.

Karnityna to w 100% skuteczny i bezpieczny dla zdrowia związek, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu i tym samym pozwala osiągnąć lepsze efekty treningowe. Carni1000, pomoże Ci wyrzeźbić idealne mięśnie, zapewni niemal natychmiast odczuwalny zastrzyk energii oraz wpłynie na tempo spalania zgromadzonego już tłuszczu, dzięki czemu szybciej osiągniesz wyznaczony cel!

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.