• Obniżka
Activlab Carnitine 3 - 120 caps

Activlab Carnitine 3 - 120 caps

Czas realizacji do 24h
41,90 zł 55,99 zł
Brutto

Activlab Carnitine 3 to niezawodne wsparcie w budowie suchej masy mięśniowej.

Jest to suplement, który znacząco ułatwia i usprawnia budowanie masy mięśniowej, ponieważ L-karnityna bardzo dobrze redukuje tkankę tłuszczową. Carnitine 3 przyczynia się do przemiany tłuszczu w energię, dlatego też jest tak często wybieranym produktem. Przedłużone działanie, dzięki czemu jest znacznie bardziej wydajny niż jego konkurenci.

Zalety Carnitine 3

  • Zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa regenerację potreningową
  • Powoduje przemianę tłuszczu w energię

Dla kogo jest Carnitine 3?

Przeznaczona jest dla ludzi, którzy mają problem z utrzymaniem stałej wagi, a także chcą zamienić tkankę tłuszczową w suchą masę mięśniową. Dlatego też jeżeli utrzymujesz stałą, zdrową dietę i ciężko pracujesz na treningach, a w dalszym ciągu masz problemy ze swoją wagą, powinineneś skorzystać z Carnitine 3. Jest to sprawdzony produkt, bardzo często wybierany przez sportowców, którzy trenują wyczynowo i pracują nad swoją sylwetką i rozwojem. Dlatego Ty też nie ryzykuj z mniej znanymi suplementami tylko postaw na to co już zostało potwierdzone i słynie ze swej skuteczności.

Dlaczego Carnitine 3 jest tak wyjątkowe?

Doskonała skuteczność, sprawdzone składniki, które nie zawierają sztucznych i niebezpiecznych dla naszego zdrowia dodatków. Kontrola nad własną wagą i zamiana tkanki tłuszczowej w suchą masę mięśniową to tylko część z atutów Carnitine 3. To wszystko zamknięte w jednej tabletce, dzięki czemu bardzo łatwo się ją stosuje, bardzo szybko się wchłania i dostarcza do Twojego organizmu trzy rodzaje L-Karnityny, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej skutecznych związków wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Carnitine 3 od Activlab jest prekursorem do przemiany tłuszczu w energię, dlatego też jest tak bardzo wydajny, często wybierany i chwalony przez konsumentów. Aby wyciągnąć z niej maksimum możliwości redukcyjnej, zaleca się zażywać ją przy bardzo dużym i długotrwałym wysiłku fizycznym. To wszystko co dostajemy od Activlab jest ukłonem w stronę konsumenta, a cena to tylko dopełnienie tego produktu. Jest wystarczająco niska, aby każdy mógł pozwolić sobie na trochę suplementacyjnego luksusu i zacząć pracować nad swoim wyglądem bez przeszkód związanych z finansami. 

Opinie o

Brak opinii

Klienci którzy wybrali Activlab Carnitine 3 - 120 caps kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.