Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny jest suplementem diety, będącym połączeniem kwasu jabłkowego z kreatyną. Jest to stabilna forma, która ma znacznie silniejszą formę i strukturę od monohydratu. Oznacza to, że ma większą odporność na enzymy żołądkowe. Kreatyna, która jest związana z molekułami kwasu jabłkowego jest znacznie lepiej wchłaniana przez organizm. Nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie i odpowiednio wpływa na gospodarkę wodną. Kto powinien ją stosować i jakie jest jej działanie? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.

Czytaj więcej

Real Pharm TCM 500g
  • Obniżka / -14,00 zł
Produkt dostępny
Jabłczan kreatyny

Real Pharm TCM 500g

Real Pharm
64,90 zł 78,90 zł

Działanie jabłczanu kreatyny

Działanie jabłczanu kreatyny jest zbliżone do monohydratu, czyli odpowiada za transport ATP do miejsc, w których występuje największe zapotrzebowanie na energię. Wprowadzenie samej kreatyny nie da Ci efektu, którego oczekujesz dlatego łączy się z kwasem jabłkowym. Sprzyja budowie tkanki mięśniowej i poprawia jej jakość. Połączenie kwasu jabłkowego z kreatyną, ma na celu lepsze wchłanianie kreatyny i zwiększyć stabilność w Twoim organizmie.

Kto powinien stosować jabłczan kreatyny?

Jabłczan kreatyny sprawdzi się u osób, które uprawiają sporty sylwetkowe, sporty siłowe, lekkoatletykę, kolarstwo, piłkę nożną, piłkę ręczną (wszystkich sportów zespołowych), sportów walki, kolarstwo oraz dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe. Jest polecany dla osób z dłuższym stażem w sporcie lub dla sportowców, którzy są w trakcie redukcji wagi.

Zalety jabłczanu kreatyny

  • stymuluje zdolności wysiłkowe organizmu
  • powoduje wzrost energii
  • pomaga budować beztłuszczową masę ciała
  • zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu

Jabłczan kreatyny możesz spotkać również pod takimi nazwami jak:

  • TCM
  • TRI-CREATINE MALATE
  • DI-CREATINE MALATE

Jabłczan kreatyny doskonale poprawia jej przyswajalność i jest uznawany za jej korzystniejszą formę. Masa mięśniowa wytwarzana podczas stosowania jabłczanu kreatyny ma lepszy zarys i definicję. Przez to, że jabłczan nie zatrzymuje wody jest polecany nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale i amatorom ruchu,

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.