Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Activlab All Day Protein 900g

Activlab All Day Protein 900g

72,45 zł
Brutto

Activlab All Day Protein to kompleksowa odżywka białkowa

Łączy w sobie aminokwasy egzogenne z koncentratem białka serwatki. Jako, iż nasz organizm sam nie wytworzy tych aminokwasów musimy je dostarczać poprzez suplementy diety, bądź pożywienie. All Day Protein potrafi zaspokoić 100% zapotrzebowanie 100 kilogramowego człowieka na egzogenne aminokwasy.

Zalety All Day Protein

    • Pozwala na efektywne budowanie najwyższej jakości muskulatury;
    • Chroni mięśnie przed katabolizmem;
    • Dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na aminokwasy egzogenne;
    • Przyspiesza proces regeneracji potreningowej

Dla kogo przeznaczony jest All day protein?

Białko Activlab All Day Protein zawiera wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego i aminokwasy w wolnej postaci. Dostarcza składników budulcowych, niezbędnych organizmowi do wzrostu i rozbudowy muskulatury. Znajdzie idealne zastosowanie u osób, które czynnie uprawiają sport i zdarza im się nie mieć czasu przygotować sobie pełni wartościowego posiłku. Oczywiście produkt ten nie może być zamiennikiem diety, a jej uzupełnieniem. Zawarty w odżywce koncentrat białka serwatkowego cechuje się bardzo wysoką wartością biologiczną i świetną przyswajalnością. Posiada znikomą zawartością węglowodanów i tłuszczy i wysoką koncentrację białek. Jest to najczęściej wybierane źródło białka wśród sportowców.

Dlaczego miałbyś wybrać All day protein?

Doskonałe źródło białka, które idealnie uzupełni dietę każdego sportowca, a także amatora, który dopero zaczyna przygodę ze sportami siłowymi. Jest w postaci proszku, który po rozrobieniu z wodą lub mlekiem da nam shake o naprawdę wyśmienitym smaku. Bardzo dobrze się przyswaja, rozpuszcza i wchłania, dzięki czemu można dużo szybciej cieszyć się z efektów naszego treningu.

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.