Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Activlab High Premium Isolate 1320g

Activlab High Premium Isolate 1320g

169,62 zł
Brutto

Activlab High Whey Protein Premium to odżywka wysokobiałkowa najwyższej jakości, wyprodukowana z najbardziej ekskluzywnego surowca - pozbawionego węglowodanów i niemal całkowicie odtłuszczonego izolatu.

Działanie:

  • Dostarcza doskonałej jakości budulca do tkanki mięśniowej;
  • Chroni przed katabolizmem i umożliwia stabilny wzrost muskulatury;
  • Przyspiesza utratę tkanki tłuszczowej;
  • Wspomaga regenerację potreningową.

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek białkowych, jednak mało która odżywka cechuje się tak wysoką zawartością białka jak Activlab High Whey Protein Premium. Co więcej, odżywka zawiera praktycznie zero węglowodanów, a to jest bardzo trudne do osiągnięcia i sam proces technologiczny jest bardzo drogi. Mamy więc tutaj do czynienia z produktem niemalże doskonałym, najsilniej działającym na ludzki organizm. Produkt kierowany do najbardziej wymagającej grupy sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko.

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.