Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Activlab HMB 1250 230 tabs

Activlab HMB 1250 230 tabs

1 Opinii
67,64 zł
Brutto
  • Aż 1250 mg HMB-Ca w każdej tabletce
  • Zapobiega rozpadowi białek
  • Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej
  • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej


MB (ß-hydroksy ß-metylomaślan) jest substancją bioaktywną, występującą w niewielkich ilościach w pożywieniu, a także wytwarzaną przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z ważniejszych ról. HMB kompleksowo oddziałuje na ludzki organizm, dzięki czemu stał się jednym z popularniejszych i najczęściej stosowanych przez sportowców suplementów. Do jego niewątpliwych zalet należysilne działanie antykatabolicznezapobiegające rozpadowi białek ustrojowych.

Dodatkowo, dzięki zwiększeniu o ponad 50% anabolicznego działania treningu, znacznie ułatwia przyrost siły i masy mięśniowej, bierze także udział w procesie tworzenia tkanki mięśniowej. HMBwykazuje silne działanie spalające tłuszcz(poprzez stymulację organizmu do czerpania energii z zapasów tłuszczowych), zwiększa kondycję organizmu, poprawia wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową.Chroni również organizm przed niekorzystnymi skutkami stresu, długotrwałych wysiłków fizycznych, pomaga także w łagodzeniu przypadłości wieku późnego

Opinie o

1 Opinie

Dla mnie najlepszy
Kilogramy tłuszczu lecą na łeb na szyję a ja cieszę się smukłą i wysportowaną sylwetką. HMB 1250 to świetny produkt przynajmniej dla mnie. Jestem bardzo zadowolona. Stosuje go już blisko pół roku i nie zamienię na inny produkt.
-

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.