Activlab HMB 120 tabs

Activlab HMB 1250 120 tabs

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

26,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

  • Aż 1250 mg HMB-Ca w każdej tabletce
  • Zapobiega rozpadowi białek
  • Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej
  • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej


MB (ß-hydroksy ß-metylomaślan) jest substancją bioaktywną, występującą w niewielkich ilościach w pożywieniu, a także wytwarzaną przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z ważniejszych ról. HMB kompleksowo oddziałuje na ludzki organizm, dzięki czemu stał się jednym z popularniejszych i najczęściej stosowanych przez sportowców suplementów. Do jego niewątpliwych zalet należysilne działanie antykatabolicznezapobiegające rozpadowi białek ustrojowych.

Dodatkowo, dzięki zwiększeniu o ponad 50% anabolicznego działania treningu, znacznie ułatwia przyrost siły i masy mięśniowej, bierze także udział w procesie tworzenia tkanki mięśniowej. HMBwykazuje silne działanie spalające tłuszcz(poprzez stymulację organizmu do czerpania energii z zapasów tłuszczowych), zwiększa kondycję organizmu, poprawia wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową.Chroni również organizm przed niekorzystnymi skutkami stresu, długotrwałych wysiłków fizycznych, pomaga także w łagodzeniu przypadłości wieku późnego

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab HMB 1250 120 tabs (26.9 PLN)

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.