Olimp Thermo Speed Extreme 120 kaps.

Olimp Thermo Speed Extreme 120 kaps.

Informacja żywieniowa

Olimp Thermo Speed Extreme 120 kaps.

Smak: Dowolny

Jedna porcja: 2 kaps

Ilość porcji w opakowaniu: 60 porcji

% RWS*

Ekstrakt zielonej herbaty 250 mg
w tym EGCG (55%) 137,5 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) 167 mg
w tym: synefryna 10 mg
Ekstrakt guarany (Paullinia cupana Kunth.) 40 mg
w tym: kofeina 20 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego 2,5 mg
w tym: piperyna 2,4 mg
Kofeina bezwodna 80 mg
Tyrozyna 500 mg

Składniki: 41% L-tyrozyna, 20,5% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), 13,7% ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), 6,6% kofeina bezwodna, 3,3% ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), 0,2% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Bioperine® (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj Olimp Thermo Speed Extreme 120kaps.

Ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej w ramach temogenezy jest w zasięgu Twojej ręki!
Pozbądź się tłuszczu z Twojego ciała i ciesz się piękną budową mięśni, dzięki regularnemu zażywaniu produktu Olimp Thermo Speed Extreme w kapsułkach.

Produkt ten spełnia oczekiwania wszystkich osób, które chcą szybciej tracić zbędną tkankę tłuszczową, przy jednoczesnym rozwoju muskulatury.
Suplement diety Olimp Thermo Speed Extreme jest jedynym w swoim rodzaju preparatem, który wspomaga proces termogenezy. Wszystko za sprawą składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt guarany, tyrozyna, kofeina oraz ekstrakt zielonej herbaty.
Dodatkowo zawarty w nim ekstrakt gorzkiej pomarańczy ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, dzięki czemu bez przeszkód można rozwijać suchą masę mięśniową.

Najważniejsze zalety Olimp Thermo Speed Extreme.

W gronie największych zalet przypisywanych produktowi Thermo Speed Extreme firmy Olimp, należy wymienić:

  • wydatne wspomaganie termogenezy, co ułatwia szybsze spalanie tłuszczu,
  • usprawnienie budowania suchej masy mięśniowej.
  • stworzenie idealnych warunków do maksymalnego anabolizmu i ekstremalnej termogenezy.

Dla kogo przeznaczony jest Olimp Thermo Speed Extreme?

Suplement diety polecany jest w pierwszej kolejności dla sportowców, którzy z uwagi na charakter uprawianej dyscypliny sportowej muszą utrzymywać odpowiednią, niską wagę, a przy tym mieć dobrze rozwinięte mięśnie.
Środek Olimp Thermo Speed Extreme wspomoże pracę nad osiągnięciem najwyższej możliwej formy startowej oraz pozwoli na pozbycie się trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.

Co wchodzi w skład Olimp Thermo Speed Extreme?

W jednej tabletce suplementu diety Olimp Thermo Speed Extreme znajdziemy:

  • ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 250 mg, w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 137,5 mg,
  • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 167 mg, w tym synefryna 10 mg
  • ekstrakt guarany (50%) 40 mg, w tym kofeina 20 mg
  • ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine® 2,5 mg, w tym piperyna 95% 2,4 mg,
  • tyrozynę 500 mg.

Duże opakowanie suplementu wystarczy na aż 4-miesięczną kurację. Otoczka kapsułki wykonana jest z żelatyny i barwnika E 171, a w składzie produktu znajdują się także substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna.

Działanie Olimp Thermo Speed Extreme.

Dla osiągnięcia ekstremalnej termogenezy potrzebne jest wykorzystanie w organizmie tzw. termogeników, które znajdziemy w odpowiedniej kompozycji i proporcjach w suplemencie Olimp Thermo Speed Extreme.
Dlatego działa on na organizm w taki sposób, że pozwala na szybszy metabolizm tłuszczu i jednoczesne zwiększenie tempa anabolizmu, przez co łatwiej budować pożądaną, tzw. suchą masę mięśniową.

Więcej o Olimp Thermo Speed Extreme.

Opakowanie 120 kapsułek suplementu diety Olimp Thermo Speed Extreme wystarczy na 4- miesięczną kurację dla sportowców i osób aktywnych, które chcą zwiększyć tempo i wydajność spalania tłuszczów, w tym tłuszczu zapasowego w swoim ciele, przy jednoczesnym zwiększeniu rozwoju masy mięśniowej.
Produkt ten spełnia te wszystkie oczekiwania i jest naukowo, kompleksowo opracowaną kompozycją składników pokarmowych pochodzenia naturalnego, które wspomagają proces termogenezy.
Wspomniany proces polega na intensywnym spalaniu tłuszczu z rozproszeniem energii cieplnej, dzięki wprowadzeniu do organizmu termogeników, czyli składników pokarmowych, które z jednej strony intensyfikują termogenezę, a z drugiej są anabolikami, które stymulują syntezę białek.
Dlatego Olimp Thermo Speed Extreme to suplement diety przyczyniający się do rozwoju suchej masy mięśniowej, eliminujący tłuszcz zapasowy oraz podnoszący poziom przekaźnika komórkowego cAMP, który inicjuje termogenezę i anabolizm.

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.