ActivLab DAA 1000 - 120 caps

ActivLab DAA 1000 - 120 caps

Oczekiwanie na dostawę
38,36 zł
Brutto

Activlab DAA 1000 to doskonały booster testosteronu, który poprawia naszą koncentrację i regenerację.

Jak doskonale nam wiadomo, testosteron odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego profesjonalnego sportowca. Zwiększa jego siłę, a także ułatwia budowę muskulatury. Poprawia naszą regenerację dzięki czemu dużo szybciej wrócimy do sprawności nawet po bardzo ciężkim i wyczerpującym treningu.

Zalety DAA 100

    • Pozytywnie wpływa na naszą koncentrację i regenerację
    • Kolosalna dawka kwasu d-asparaginowego
    • Stymuluje nasz testosteron

Dla kogo jest DAA 1000?

Zdecydowanie dla każdego profesjonalnego sportowca, która chciały poprawić swoje osiągnięcia i wyniki. DAA 1000 poprawia nasze samopoczucie, koncentrację i wpływa pozytywnie na regenerację potreningową, dlatego też w czasie ciężkiego treningu i zwiększonego wysiłku powinniśmy zadbać o odpowiednią suplementację. Testosteron wpływa bespośrednio na wzrost naszej masy mięśniowy, więc jego odpowiednia ilość w naszym organizmie odgrywa istotną rolę. Dlatego jeżeli o to zadbamy nasz trening, efekty i sylwetka będą w ciągłym rozwoju.

Dlaczego DAA 1000 jest tak wyjątkowy?

Podstawową zaletą tego produktu jest ogromna dawka kwasu d-asparaginowego, ponieważ, aż 1000mg. Sprawia on, że nasz organizm dużo szybciej się regeneruje i dochodzi do siebie nawet po niesamowicie wyczerpujących treningach. Dodatkowo odpowiednia, a także systematyczna suplementacja właśnie kwasu d-asparginowego korzystnie wpływa na hormon wzorstu, a także na wydzielanie przez nasz organizm tlenku azotu. Dlatego też nie mamy nad czym się zastanawiać. Weźmy trening w swoje ręcę, zastosujmy gotowe i sprawdzone rozwiązanie.

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.