Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
BSN DNA CLA 90 kaps.

BSN DNA CLA 90 kaps.

86,09 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

BSN DNA CLA 90 kaps

Jedna porcja: 1 kaps.

Ilość porcji w opakowaniu: 90 porcji

CLA 750 mg

Składniki: CLA (sprzężony kwas linolowy) (CLARINOL), żelatynowa kapsułka, substancja wypełniająca (glicerol), barwnik (karmel).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

BSN DNA CLA 90 kaps

jest produktem wspierającym kontrolę wagi.

⦁ WSPIERA KONTROLĘ WAGI.
⦁ WYSOKIE STĘŻENIE CLA - 750 MG.
⦁ NAJLEPSZY ZWIĄZEK BIOAKTYWNY.


BSN DNA CLA

można stosować o każdej porze dnia. Produkt nie zawiera stymulantów.


CLA to kwas linolowy. Głównie występuje w produktach zwierzęcych. Jest najlepszym związkiem bioaktywnym. Wykazuje działanie przeciwnowotworowe - CLA hamuje proces tworzenia się nowotworów skóry, sutka, jelita grubego i żołądka, przeciwmiażdżycowe - zmniejsza stężenie cholesterolu całkowitego, redukuje tkankę tłuszczową - zmniejsza odkładanie się tłuszczu i zwiększa lipolizę oraz wzmacnia działanie układu odpornościowego - wzrost liczby białych krwinek, co daje się zauważyć u osób zażywających CLA i zwiększa masę kostną - przy stosowaniu CLA wraz z wapniem nasila się mineralizacja kości.

Wchodzi w skład egzogennych kwasów tłuszczowychjest bardzo ważnym składnikiem diety, ponieważ nie jest syntezowany przez organizm. 

Dzięki suplementowi łatwo o utrzymanie odpowiednich proporcji ciała. Zawiera, aż 750 mg kwasu linolowego w 1 dawce. Powstrzymuje powstawanie i wzrost komórek tłuszczowych. Ułatwia utrzymanie prawidłowego cholesterolu we krwi.

Nieinwazyjny spalacz, niezawierający kofeiny.

Opinie o

Brak opinii

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.