Activlab Carbomax 3000g

Activlab Carbomax 3000g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
47,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Activlab Carbomax to idealne źródło energii dla wyczynowych i siłowych sportowców.

Doskonały napój, który uzupełnia nasze braki węglowodanowe, powstałe w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi, zapewnia nam zniwelowanie odczucia zmęczenia. Glukoza wchłania się niesamowicie szybko i powoduje, że dostajemy bardzo szybki kop energetyczny. Dodatkowo ma bardzo szeroką gamę smaków, dzięki czemu łączymy przyjemne z pożytecznym, ponieważ nie musimy męczyć się z okropnym, chemicznym smakiem, tylko spożywać pyszny napój, który przynosi tak wiele korzyści dla naszego organizmu.

Zalety Carbomax

  • Sprawnie uzupełnia węglowodany
  • Szybki przyrost energii
  • Łatwo się rozpuszcza
  • Bardzo szybko się przyswaja

Dla kogo przeznaczony jest Carbomax?

Zdecydowanie dla sportowców o bardzo wysokim wysiłku fizycznym. Długotrwałe treningi wytrzymałościowe czy siłowe, potrafią dać nam nieźle w kość. Dlatego też powinniśmy pomyśleć o uzupełnieniu węglowodanów, a także elektrolitów i jak najszybciej zaopatrzyć się w produkt z tej kategorii, taki jak sprawdzony i skuteczny Carbomax od Activlab. Suplement ten znacząco nieweluje nasze uczucie zmęczenia i bezsilności, dlatego też potrafi dać nam energetycznego kopa w najcięższym dla nas momencie i umożliwi dokończenie treningu na takim poziomie jaki nas satysfakcjonuje.

Dlaczego Carbomax jest tak wyjątkowy?

Jest to produkt kompletny, całkowicie przetestowany i wybierany przez profesjonalistów. Popularność zyskał głównie dzięki składnikom, z których się składa, ale także dzięki swojej skuteczności oraz działaniu. Doskonale uzupełnia braki naszego organizmu w elektrolity, zapewnia odpowiedni poziom glukozy we krwi, a co za tym idzie odczuwamy mniejsze zmęczenie, większość aktywność i z dużo większą łatwością przystępujemy do kolejnych serii. Nawet jeżeli złapie nas tzw. "kryzys treningowy", to Carbomax potrafi nas z niego wyciągnąć na proste i dać tak duży zastrzyk energii, że bardzo szybko się otrząśniemy i przystąpimy do następnych powtórzeń. Nie ryzykujmy zdrowia na nieznanych nam suplementach. Wybierajmy te sprawdzone odżywki.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab Carbomax 3000g (47.9 PLN)

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.