000159

Activlab Chicken Protein Carnosine Boost 240 kaps.

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

27,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Activlab Chicnek Carnosine Boost jest produktem innowacyjnym, w którym aminokwasy pochodzące z wysokiej jakości hydrolizatu białka drobiowego został połączony z solidną dawką beta alaniny wpływającej na znaczną poprawę wydolności wysiłkowej organizmu. Wprowadzając ten produkt do stałej suplementacji dostarczasz nie tylko znakomitego budulca dla swoich mięśni ale także przyczyniasz się do poprawy jakości treningów – będą mogły być dłuższe i jeszcze bardziej intensywne! Oczywiście beta alanina nie działa doraźnie – dlatego też tak ważna jest regularność jej stosowania.

Karnozyna jest dipeptydem zbudowanym z beta-alaniny i L-histydyny. Występuje w tkankach mięśniowej i nerwowej – odgrywa istotna role w utrzymaniu odpowiedniego pH. Produkt oparty na Hydrolizacie Białka Drobiowego, który jest źródłem białka o najszybszej przyswajalności, a także cechuje się idealnym składem aminokwasowym. Wskazania: Źródło szybko przyswajalnego białka w treningu wytrzymałościowym.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab Chicken Protein Carnosine Boost 240 kaps. (27.9 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.