Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Activlab Amino Complex - 300 tabs

Activlab Amino Complex - 300 tabs

1 Opinii
61,36 zł
Brutto

Activlab Amino Complex to doskonała kompozycja aminokwasów

Doskonałe składniki tworzące BCAA, a także ponadprzeciętna zawartość glutaminy powoduje, że suplement ten bardzo dobrze wpływa na naszą regenerację po treningu, a także wspiera przyrost suchej masy mięśniowej. Występuje w postaci tabletek, dlatego też jest łatwo przywajalny i dosyć szybko się wchłania.

Zalety Amino Complex

    • Ułatwia regenerację organizmu po wysiłku
    • Powstrzymuje katabolizm
    • Sprzyja anabolizmowi

Czy Amino Complex jest dla mnie?

Śmiało można stwierdzić, iż ten suplement diety nada się dosłownie dla każdego sportowca. Spełni świetną rolę u profesjonalisty, który codziennie zmaga się z dużym obciążeniem fizycznym na treningach i poza nimi. Zregeneruje jego mięśnie i pozwoli bez bólu zacząć kolejny trening, a także zwiększyć na nim obciążenie. Jeżeli chodzi o amatora sportów siłowych i wyczynowych, może być pewny, że po zastosowaniu Amino Complex poczuje znaczącą różnicę, a następnego dnia obudzi się z brakiem, bądź drobnymi zakwasami. Produkt ten zawiera aminokwasy całodzienne, które odpowiadają za naszą regenerację, zmniejszają uczucie zmęczenia i działają na oranizm przez wiele godzin.

Czy warto stosować Amino Complex?

Zdecydowanie tak. Jest to produkt kompletny, sprawdzony i skuteczny. Sami nie mamy możliwości wytworzenia odpowiedniej ilości substancji w naszym organizmie tak, aby sam potrafił się odbudować, zregenerować i nastawić na kolejne ciężkie treningi. Dlatego też warto skorzystać z pomocy suplementów diety, który w krótkim czasie poprawią nasze efekty i zapewnią nam bezpieczeństwo. W skrócię pisząc, Amino Complex sprawi, że Twoje mięśnie wrócą do siebie, Ty będziesz bardziej wypocząty i nie narazisz się na niepotrzebne kontuzje. Aminokwasy całodziennie, które zawierają się w tym produkcie są niezbędną częścią naszego treningu, a konkretniej regeneracji po nim. Są to gotowe wolne aminokwasy, które nasz organizm bardzo sprawnie przyswaja i blokuje katabolizm wspierają i zabepieczając przy tym suchą masę mięśniową. 

Opinie o

1 Opinie

Ekstra
Nie zamieniałabym Amino Complex na żaden inny środek poprawiający regenerację. Jestem bardzo zadowolona. Amino Complex działa cuda. Mega cena, super jakość. Polecam.
-

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.