Activlab Amino Complex 120 kaps

Activlab Amino Complex 120 kaps

1 Opinii
Czas realizacji do 72h
21,99 zł
Brutto

Activlab Amino Complex to doskonałe wsparcie regeneracji naszego organizmu

Doskonały produkt, dla każdego kto uprawia sport i prowadzi aktywny tryb życia. Zawiera bardzo dużą zawartość Glutaminy oraz BCAA, dlatego też nasze regeneracja będzie dosadnie podwyższona. Dodatkowo wspiera budowę suchej masy mięśniowej i zapobiega uczuciu przemęczenia i wyczerpania.

Zalety Amino Complex

  • Budowa suchej masy mięśniowej
  • Podwyższona regeneracja
  • Ogromna ilość aminokwasów
  • Zwalcza zakwasy i uczucie zmęczenia

Dla kogo jest Amino Complex?

Zdecydowanie dla wsztstkich osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a także trenują sport profesjonalnie. Produkt ten zawiera ogromną wręcz ilość Bcaa i Glutaminy. Leucyna w nim zawarta wspomaga naszą regenerację, dlatego też szybciej wrócimy do pełni sił nawet po bardzo ciężkim treningu. Jeżeli natomiast nie trenujemy nic profesjonalnie, ale aktywnie spędzamy czas i jesteśmy narażeni na zwiększony wysiłek fizyczny, amino complex będzie świetnym rozwiązaniem. Zapewnia wsparcie w budowie suchej masy mięśniowej, a dodatkowo uwalnia nas od uczucia zmęczenia i zakwasów, które bardzo często nam towarzyszą po ciężkich treningach bądź na początku naszej drogi treningowej.

Dlaczego Amino Complex jest tak wyjątkowy?

Posiada bardzo dużą zawartość aminokwasów, dzięki czemu zostawia konkurencję w tyle. Duża dawka glutaminy zapewni nam poprawną syntezę nowych białek i wpłynie pozytywnie na nasz metabolizm. Leucyna natomiast to podstawa regeneracji, która jest nieodzowną częścią naszego treningu. Sam sen i odpowiednia dieta, czasami nie jest wystarczająca, dlatego powinniśmy pomyśleć o zaopatrzeniu się w suplementy, które bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie i walkę ze zmęczeniem, a także zakwasami. Takim produktem jest właśnie Amino Complex, które zostaje wybierane bardzo często przez profesjonalnych sportowców. Nie pozostawiajmy naszej suplementacji i rozwoju przypadkowi. Stawiajmy na sprawdzone odżywki!

Opinie o

1 Opinie

Rewelacja pod każdym względem.
Bardzo dobrze i szybko usuwa oznaki zmęczenia. Jestem bardzo zadowolony z działania Amino Complex. Nastepnym razem koniecznie kupuję większe opakowanie.
-

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.