Tribulus

Tribulus występujący również pod nazwą buzdyganek naziemny. Jest jednym z głównych boosterów testosteronu. Jest stosowany głównie w celu zwiększenia libido, ale pomaga również, gdy zabraknie Ci energii do wykonywania treningu, on z pewnością Ci jej dostarczy. Tribulus ma działanie wielokierunkowe, to hormon z grupy androgenów, wpływa na pozytywnie na wytrzymałość organizmu oraz na samopoczucie. Jest także uznawany za afrodyzjak. Buzdyganek naziemny to produkt całkowicie bezpieczny.

Czytaj więcej

Produkt dostępny
Tribulus

Fa ZMA 90kaps.

Fitness Authority
KAT00497
36,99 zł

Tribulus działanie

Suplementy z tribulusem zazwyczaj są stosowane w walce ze zmęczeniem, niskim libido. Jest także wykorzystywany do formowania sylwetki i budowania tkanki mięśniowej. Dzieje się tak poprzez połączenie z syntezą białek. Tribulus stymuluje produkcję testosteronu w Twoim organizmie. Ten składnik jest wykorzystywany do leczenia prostaty.

Zalety tribulusa

Do głównych zalet buzdyganka naziemnego należą m.in.:

  • zwiększenie tkanki mięśniowej
  • zmniejszenie zmęczenia
  • przyspieszenie regeneracji po treningu
  • spalenie tkanki tłuszczowej
  • wzmocnienie erekcji
  • pobudzanie syntezy białek
  • zwiększenie siły

Dla kogo jest przeznaczony Tribulus?

Tribulus jest wykorzystywany przez sportowców, którzy chcą budować swoją masę mięśniową. Stosują go również pary, które starają się o dziecko oraz mężczyźni z problemami z prostatą i niskim libido. Dodatkowo wspiera w walce z cholesterolem i w problemach z oddawaniem moczu. Zaleca się stosowanie suplementu przez osoby pełnoletnie.

Dodatkowo warto podkreślić, że nie jest to tylko suplement skierowany do mężczyzn, pobudza on również owogenezę u kobiet, czyli proces rozwijania komórek jajowych.

Filtruj (32 produkty)

Cena produktu

10,00 zł - 130,00 zł

Producent

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.