Real Pharm Beta Alanine 1100mg 150caps

Real Pharm Beta Alanine 1100mg 150kaps.

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

54,90 zł 64,90 zł -10,00 zł
Brutto 24h

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Real Pharm Beta Alanine 1100mg 150caps

Smak: Dowolny

Jedna porcja: 4 kaps

Ilość porcji w opakowaniu: 37 porcji

% RWS*

Beta-alanina      4400 mg

Składniki: Beta alanina, żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Beta Alanine Real Pharm w formie kapsułek to preparat o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu gwarantuje szybkie i intensywne działanie. Stosując Beta Alanine natychmiast odczujesz poprawę ogólnej kondycji fizycznej oraz zauważysz znaczny wzrost wytrzymałości treningowej! Postaw na skuteczną suplementację najwyższej jakości beta- alaniny, która jest aminokwasem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania Twoich mięśni!


Jak działa Beta Alanine Real Pharm?
Gwarancją najszybszego i najskuteczniejszego działania preparatu jest optymalnie dobrane do potrzeb organizmu każdego sportowca stężenie beta-alaniny, która jest podstawowym prekursorem karnozyny, czyli podstawowego składnika tkanki mięśniowej.
Karnozyna odpowiada m.in. za regulację pH mięśni oraz gwarantuje odpowiednią równowagę kwasowo-zasadową komórek mięśniowych, dzięki czemu hamuje wydzielanie kwasu mlekowego i tym samym sprzyja szybszej regeneracji, a także pozwala uniknąć bolesnych zakwasów.
Optymalne stężenie beta-alaniny w organizmie pozwala nie tylko zwiększyć wytrzymałość podczas treningów, ale także w ogromnym stopniu wpływa na tempo przyrostu masy mięśniowej oraz pozwala poprawić stopień odżywienia tanki mięśniowej gwarantując optymalne warunki do ich efektywnej pracy.
Powodowana działaniem karnozyny intensyfikacja pracy układu mięśniowego ma ogromny wpływ na efekty Twoich treningów.

Stosując zawierającą uderzającą dawkę beta-alaniny obecną w naszym preparacie zyskasz:
•    Znaczną poprawę zdolności wysiłkowych, dzięki czemu wzrośnie Twoja siła oraz wytrzymałość treningowa
•    Skuteczną ochronę antykataboliczną
•    Szybsze przyrosty suchej masy mięśniowej
•    Lepiej odżywione i gotowe do intensywnej pracy mięśnie
•    Poprawę kurczliwości włókien mięśniowych
•    Szybszą regenerację powysiłkową
•    Możliwość przeprowadzania dłuższych i bardziej intensywnych treningów


Dzięki Beta Alanine Real Pharm poprawisz swoją ogólną sprawność i unikniesz powodowanego treningami zmęczenia, dzięki czemu zyskasz dodatkową motywację do codziennych treningów!


Preparat Beta Alanine dedykowany jest dla wszystkich zawodowych sportowców oraz osób aktywnych, które chcą poprawić swoją sprawność fizyczną dzięki naturalnej i skutecznej suplementacji. Ze względu na swoje niezwykle silne działanie antykataboliczne beta-alanina króluje wśród suplementów potreningowych i została doceniona przez wielu profesjonalnych zawodników różnych dyscyplin sportowych. Preparat sprawdzi się także, jako wsparcie Twojego organizmu przed treningiem i pozwoli zyskać dodatkową siłę do intensywnych ćwiczeń!
Sprawdź i przekonaj się, że Beta Alanine Real Pharm to absolutny lider wśród suplementów na bazie beta-alaniny! Dzięki łatwej do przyjęcia formie kapsułki maksymalnie przyśpieszysz czas przenikania tego aminokwasu do krwioobiegu oraz zwiększysz jego przyswajalność, co pozwoli Ci szybciej zauważyć efekty suplementacji w postaci lepszych zdolności wysiłkowych oraz ekstremalnego przyśpieszenia przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Real Pharm Beta Alanine 1100mg 150kaps. (54.9 PLN)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.