Hi Tec Beta Alanin 200 caps

Hi Tec Beta Alanin 200 caps

1 Opinii
Czas realizacji do 24h
39,99 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

HI TEC BETA ALANIN 200 CAPS

Jedna porcja: 5 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 40 porcji

% RWS*

Beta-alanina 4,25 mg
Witamina B6 0,28 mg
Witamina B12 0,5 µg

Składniki: Beta-alanina (97,6%), żelatyna spożywcza (powłoka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik), chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina. Produkt może zawierać: mleko, soję, jaja, gluten.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Hi Tec Nutrution Beta Alanin jest produktem przedtreningowym opartym o najwyższej jakości beta alaninę oraz witaminy. Jeżeli wprowadzisz go do suplementacji będziesz w stanie wykonywać o wiele bardziej intensywne treningi przy niższym odczuciu zmęczenia (beta alanina znacznie poprawia wydolność wysiłkową organizmu). Tajemnica jej działania tkwi w regulacji równowagi kwasowo-zasadowej Twoich mięśni. Dzięki lepszym treningom będziesz cieszył się szybkimi przyrostami beztłuszczowej tkanki mięśniowej! Rewolucyjny suplement już w naszej ofercie!

Dłużej, częściej, z większym obciążeniem – ten produkt powstał by Twoje treningi weszły na wyższy poziom!

Stosując beta alaninę przyczyniasz się do zwiększania poziomu karnzyny w swoich mięśniach, która odpowiada za zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Każdy skurcz powoduje, że dochodzi do jej lekkiego zachwiania, dodatkowo naturalny poziom karnozyny nie wystarcza na długo. W związku z czym warto wspomóc swój organizm właśnie Hi Tec Nutrution Beta Alanin, która przyczyni się do szybkiego i znacznego podniesienia stężenia tego karnozyny w Twoich mięśniach (karnozyna zbudowana jest z cząsteczki l-histydyny oraz alaniny).

NIECH MOC CIĘ NIGDY NIE OPUSZCZA

Opinie o

1 Opinie

Sztos!!!
Totalnie zwiększa siłę i ilość powtórzeń jaką mogę zrobić na treningu. Super cena i wygodna forma kapsułek. Zawsze kupuję Beta Alaninę z Hi Tec.
-

Klienci którzy wybrali Hi Tec Beta Alanin 200 caps kupili również:

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.