Activlab BCAArbs 1000g

Activlab BCAArbs 1000g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

28,90 zł
Brutto 24h
Smak

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Activlab Bcaarbs to idealne połączenie węglowodanów z aminokwasami.

Innowacyjny produkt, który zapewni nam dokładne uzupełnienie diety w aminokwasy niezbędne do regeneracji, ale także w węglowodany, które wypełnią nasze zapasy glikogenu i umożliwią naszym mięśniom cięższą i dłuższą pracę. Duża zawartość leucyny sprawia, że ma działanie antykataboliczne czyli zapobiega rozpadowi naszej tkanki mięśniowej.

Zalety Activlab Bcaarbs

  • Szybka regeneracja
  • Działanie antykataboliczne
  • Uzupełnienie glikogenu
  • Podwyższenie energii i wytrzymałości

Dla kogo przeznaczone jest Bcaarbs

W dużej mierze stworzony został dla sportowców, którzy wymagają szybkich i maksymalnych efektów, na które nie będą musieli czekać długiego okresu czasu. Produkt ten idealnie wpasowuje się w suplementację profesjonalnych sportowców, ponieważ dostarcza nam potrzebnych aminokwasów w proporcji 2:1:1 (Leucyna, Izoleucyna, Walina), a dodatkowo zawiera węglowodany dzięki czemu uzupełnia wszystkie brakujące zapasy glikogenu, dlatego też podniesie się nam poziom energii, a mięśnie będą gotowe do większego wysiłku i dłuższego treningu. Właśnie dlatego polecamy Bcaarbs, dla każdego profesjonalnego sportowca, ponieważ regeneracja to nieodzowna część naszego treningu. Samą dietą nie damy rady uzupełnić całkowitego zapotrzebowania na aminokwasy, dlatego, aby zadbać o brak zakwasów, katabolizmu i efektu zmęczenia musimy zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy.

Czym wyróżnia się Bcaarbs?

Jest to produkt o wysokiej skuteczności, wyśmienitym smaku i niezawodnym działaniu. Leucyna powstrzymuje katabolizm, który jest rozpadem naszych mięśni, a węglowodany uzupełniają glikogen i napędzają mięśnie do cięższej i bardziej wydajnej pracy. Dlatego też możemy spokojnie zdecydować się na ten produkt, ponieważ jest przetestowany, sprawdzony i jednym z najczęściej wybieranych przez profesjonalnych sportowców. Nie powinniśmy ryzykować własnego zdrowia na testowanie nieznanych suplementów, postawmy na solidny produkt jakim jest Bcaarbs i nie zostawiajmy losu przypadkowi. Zapewnijmy sobie odpowiednie dodatki do treningu, który przerodzą się w efekty i spełnienie celu!

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab BCAArbs 1000g (28.9 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.