Activlab Bcaa 4:1:1 500g

Activlab Bcaa 4:1:1 500g

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

67,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Activlab BCAA 4:1:1 z nowej linii Simply The Best. Niezawodna regeneracja.

BCAA 4:1:1 pochodzące z nowej linii Activlab: Simply the Best to znakomite aminokwasy rozgałęzione ze zwiększoną zawartością leucyny. Poprawiają one regenerację, procesy anaboliczne i działają antykatabolicznie. Niesamowicie skuteczne, wysokoprzyswajalne i perfekcyjne w smaku.

Zalety Activlab Bcaa 4:1:1

    • Wspiera procesy anaboliczne
    • Usprawnia regenerację
    • Hamuje katabolizm
    • Zmniejsza uczucie zmęczenia

Dla kogo przeznaczone jest Bcaa 4:1:1?

Dla każdego profesjonalnego sportowca, a także amatora, który chce się nim stać. Regeneracja to nieodzowna część treningu i śmiało można powiedzieć, że jedna z jego najważniejszych części. Activlab Bcaa 4:1:1 to wszystko czego Twój organizm potrzebuje do odnowy, a nie może sam wytworzyć. Oczywiście możesz to dostarczyć poprzez urozmaiconą dietę, aczkolwiek dużo łatwiej, sprawniej i co ważniejsze skuteczniej będzie Ci to zrobić poprzez używanie takich suplementów jak ten. Jeżeli doskwierają Ci zakwasy, zmęczenie nawet po drobnych aktywnościach fizycznych to BCAA będzie najlepszym rozwiązaniem. Już po kilku dniach regularnego stosowania powinieneś zobaczyć różnicę, szczególnie przy zaczynaniu kolejnego treningu. Zaczniesz nabierać suchą masę mięśniową i dużo szybciej uda Ci się osiągnąć swój cel treningowy. Dlatego też ten suplement diety można stosować u każdego typu sportowca.

Czym wyróżnia się Bcaa 4:1:1?

Sen, odpoczynek - regeneracja. To właśnie powinno Ci towarzyszyć po ciężkim dniu treningowym. Pamiętaj, że przesilenie mięśni i doprowadzenie Twojego organizmu do zaawansowanego stadium katabolicznego może prowadzić do poważnych konsekwencji takich jak kontuzje czy urazy, które zazwyczaj leczone są przez długi okres i wyłączają Cię z jakiejkolwiek aktywności na miesiące czy lata. Tak jak wspomniane było w powyższym akapicie oragnizm nie potrafi syntezować aminokwasów rozgałęzionych, które mają tak istotną rolę w naszym rozwoju. Szybsza synteza białek w Twoim organizmie występuję dzięki Leucynie, która w Activlab BCAA 4:1:1 występuje w ponad dwukrotnej wyższej dawce niż przeważnie w innych produktach. Odpowiedzialna jest za zatrzymywanie procesów katabolicznych i wspieranie Twojej regeneracji.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab Bcaa 4:1:1 500g (67.9 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.