Sprzedaż internetowa i stacjonarna chwilowo wstrzymana, za niedogodności przepraszamy. Wracamy niebawem!
Bcaa 2:1:1 1000 - 200 tabs

7nutrition BCAA 2:1:1 1000 - 200 tabs

1 Opinii
79,00 zł
Brutto

Informacja żywieniowa

7NUTRITION BCAA 2:1:1 1000 - 200 TABS

Jedna porcja: 6 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 33 porcji

% RWS*

L-Leucyna 3,00 g
L-Izoleucyna 1,50 g
L-Walina 1,50 g

Składniki: L-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, wodofosforan wapnia, stearynian magnezu - substancje przeciwzbrylające, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloceluloza - substancje wypełniające.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

7Nutrition BCAA 2:1:1 jest to suplement ponadczasowy, a jego działanie zostało już wielokrotnie udowodnione naukowo. Dzięki odpowiedniemu połączeniu aminokwasów rozgałęzionych (L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny) w proporcji 2:1:1 uzyskano silne działanie antykataboliczne, które zabezpieczy Twoje mięśnie przed rozpadem. To nie wszystkie zalety tego produktu, warto podkreślić jego znaczny wpływ na poprawę regeneracji potreningowej, wsparcie procesów anabolicznych oraz poprawę ogólnej wytrzymałości organizmu. Dzięki BCAA 2:1:1 będziesz w stanie osiągnąć znacznie więcej niż do tej pory! Aminokwasy rozgałęzione należą do grupy egzogennych, czyli takich, których organizm ludzki nie jest w stanie sam zsyntetyzować i musisz dostarczyć je „z zewnątrz” dla jego prawidłowego funkcjonowania. BCAA stanowią koło 40% ogólnej puli aminokwasów znajdujących się w Twoich mięśniach.

7Nutrition BCAA 2:1:1 są bardzo dobrze przyswajalne, a ich metabolizm zachodzi bezpośrednio w komórkach mięśniowych – dzięki temu Twoja masa mięśniowa wzrasta znaczenie szybciej i jest wysokiej jakości!

Opinie o

1 Opinie

Dla mnie bomba
Kapsy się trochę ciężko połyka dlatego 4 gwiazdki ale BCAA 2:1:1 jest naprawdę świetny. Regeneruje i ułatwia dłuższy trening.
-

Prawdopodobnie zainteresują Cię również:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.