TREC AAKG Mega Hardcore 240 kaps

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

69,90 zł
Brutto 24h

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Trec AAKG Mega Hardcore 240 tab

Smak: Brak

Jedna porcja: 4 tab

Ilość porcji w opakowaniu: 60 porcji

% RWS*

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG) 1680 mg
w tym L-Arginina 1090 mg
Jabłczan Cytruliny 1120 mg
w tym L-Cytrulina 630 mg

Składniki: Alfa-ketoglutaran L-argininy (49,7%); jabłczan cytruliny (33,1%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Trec AAKG MEGA Hardcore 240 kaps

jest suplementem zwiększającym ilość tlenku azotu w mięśniach co powoduje wzrost wytrzymałości oraz dedykowane jest wszystkim tym którzy uprawiają sporty siłowe i wytrzymałościowe.

  • ZWIĘKSZENIE REGENERACJI

  • WZROST WYTRZYMAŁOŚCI

  • POPRAWIA WYDOLNOŚĆ

  • WZMACNIA EREKCJĘ

Trec AAKG MEGA Hardcore 240 kaps

to suplement stworzony dla sportowców u których ważna jest wytrzymałość oraz siła. Wysoka zawartość l-arganiny wzmacnia pracę układu oddechowego. Zawarty w niej tlenek azotu powoduje rozkurcz mięśni gładkich co prowadzi do wzmocnienia efektywności wysiłkowej. Dodatkowo suplement zawiera AAKG za sprawą którego Twój organizm wytworzy znacznie większą ilość energii pochodzącą z węglowodanów, tłuszczów oraz białek. Forma tabletek ułatwia stosowanie.

W skład wchodzi:

L-arginina - jako prekursor tlenku azotu, który ma pozytywny wpływ na organizm. Tlenek azotu powoduje rozkurcz mięśni gładkich, dzięki czemu zmniejsza się ciśnienie krwi i ryzyko zawału. L-alginina odpowiedzialna jest również za odporość organizmu i poprawę wysiłku fizycznego. Działa ochronnie na wątrobę, nerki i układ nerwowy. Oczyszcza te narządy z amoniaku, chroniąc osoby obciążone dużym wysiłkiem fizycznym przed wystąpieniem poważnych chorób.

AAKG jest solą kwasu glutarowego i argininy. Połączenie soli kwasu glutarowego i argininy za pomocą alfa ketoglutaranu, przyczynia się do wzrostu energii. 

Jabłczan Cytruliny - przyczynia się do syntezy tlenku azotu. Odpowiedzialny jest za minimalizację skurczu naczyń krwionośnych. Dzięki temu dochodzi do rozszerzenia światła naczyń krwionośnych, szybszego przepływu krwi oraz sprawniejszego dostarczania wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz tlenu do wnętrza komórek.

Cytrulina - nasila syntezę keratyny i w połączeniu z kwasem jabłkowym wytwarza duże pokłady energetyczne, co prowadzi do większej wytrzymałości mięśni.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

TREC AAKG Mega Hardcore 240 kaps (69.9 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.