Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

13,50 zł
Brutto 24h

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps.

Smak: Brak

Jedna porcja: 1 kaps.

Ilość porcji w opakowaniu: 30 porcji

% RWS*

Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) 1250 mg
Arginina 1500 mg

Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps.

Suplement diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps. to łatwa w dawkowaniu i przyjmowaniu odżywka, która składa się z Alfa-ketoglutaranu argininy, w skrócie AAKG. Zadaniem suplementu jest zwiększenie ilości tlenku azotu w mięśniach. Skutkuje to wzrostem ogólnej wytrzymałości fizycznej, także podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Najważniejsze zalety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps.

Wśród oczywistych zalet suplementu diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 należy wymienić:

  • zwiększenie regeneracji mięśni po wysiłku,
  • wzrost wytrzymałości i wydolności organizmu,
  • wzmocnienie erekcji,
  • łatwa do przyjęcia formuła produktu-kapsułki,
  • wysoka dawka Alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG) - 2500 mg,
  • zawartość l-argininy, wzmacniającej pracę układu oddechowego,
  • zwiększenie ilości energii pochodzącej z węglowodanów, tłuszczów i białek.

Działanie Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps.

Podstawowym celem Alfa-ketoglutaranu argininy, wprowadzonego do codziennej diety osoby aktywnej, jest dostarczenie odpowiedniej ilości tlenku azotu do mięśni. Jest on niezbędny do wzrostu wytrzymałości organizmu. Suplement Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 poprawia wydolność, zwiększa regenerację mięśni po wysiłku, dlatego szybciej jesteśmy gotowi do kolejnych treningów. Efektem jego przyjmowania u mężczyzn będzie też wzmocnienie erekcji.

Co wchodzi w skład Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps. ?

W składzie suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS znajdziemy:

  • 88 proc. alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG),
  • substancję wypełniającą - celulozę mikrokrystaliczną,
  • substancję przeciwzbrylającą - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Sama kapsułka, w której zamknięto składniki aktywne, złożona jest z żelatyny i barwnika E 171. Preparat ten gwarantuje wysoką zawartość l-argininy, która wzmacnia pracę układu oddechowego.

Dla kogo przeznaczony jest Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps. ?

Producent suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 adresuje go w pierwszej kolejności do wszystkich osób, które aktywnie uprawiają sporty siłowe i wytrzymałościowe. Dzięki suplementacji diety niskokalorycznej można zwiększać pokłady swojej energii i wydłużać okresy, w których swobodnie będzie można kontynuować ćwiczenia.

Więcej o Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps.

Producent suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 stworzył go z myślą o sportowcach uprawiających takie dyscypliny sportowe, w których wysoce liczy się wytrzymałość i siła. Podstawowym składnikiem preparatu jest l-arginina, czyli prekursor tlenku azotu. Wywiera on pozytywny wpływ na organizm człowieka, a przede wszystkim działa w tkance mięśniowej. Tlenek azotu powoduje rozkurcz mięśni gładkich, dlatego szybciej się regenerują. Pozwala na utrzymanie odpowiedniego, mniejszego ciśnienia krwi. Zmniejsza więc ryzyko wystąpienia zawału. L-arginina jest cennym składnikiem, ponieważ wykazuje ochronne działanie dla wątroby, nerek i układu nerwowego, odpowiada za odporność organizmu i poprawę wysiłku fizycznego.

Z kolei główny składnik suplementu AAKG, czyli sól kwasu glutarowego i argininy, przy połączeniu z alfa ketoglutaranem przyczynia się do wzrostu energii. Suplement oczyszcza narządy z amoniaku i chroni osoby obciążone dużym wysiłkiem fizycznym, nie tylko sportowców, przed wystąpieniem poważnych schorzeń.

Zaleca się przyjmowanie suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 w ilości 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem. Każdorazowo należy popić kapsułkę suplementu dużą ilością wody mineralnej niegazowanej. Nie zaleca się jego stosowania w dni, kiedy nie trenujemy.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 30 kaps (13.5 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.