Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

7,50 zł
Brutto
Smak

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Jedna porcja: 1/2 ampułki - 12,5ml

Ilość porcji w opakowaniu: 2 porcje

Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 3750mg
Arginina 2438mg
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 7500mg
Arginina 4875mg

Składniki: woda, 27,3% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), regulator kwasowości – kwas cytrynowy; substancje słodzące – sukraloza, acesulfam K; substancja konserwująca – E 200; aromaty, barwnik: karoteny, koszenila.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Suplement diety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml pozwala na zwiększenie ilości tlenku azotu w mięśniach. Dzięki temu w sposób natychmiastowy rośnie u człowieka wytrzymałość na wysiłek fizyczny.

Najważniejsze zalety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Regularne przyjmowanie suplementu Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml przez osobę aktywną, m.in. ciężarowca, pozwoli na:

  • natychmiastowe uzyskanie większej dawki energii,
  • zwiększenie regeneracji mięśni,
  • wzrost wytrzymałości organizmu,
  • poprawę wydolności,
  • wzmocnienie erekcji.

Działanie Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Produkt Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml zwiększa siłę i wytrzymałość osób aktywnych, zwłaszcza sportowców, ponieważ wzmacnia pracę układu oddechowego i powoduje rozkurcz mięśni gładkich. Wszystko to sprawia, że mamy większą energię do działania i następuje znaczące wzmocnienie efektywności wysiłkowej.

Skład Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Tym, co zdecydowanie wyróżnia suplement Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml od innych, tego typu produktów, jest jego skład. Zawiera on wysoką, niespotykaną w innych suplementach dawkę, aż 7500 mg wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy, w skrócie AAKG. Uzupełnia ubytek L-argininy w diecie osoby ćwiczącej. Poza tym, w produkcji suplementu Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 wykorzystano formułę Liquid Technology, dzięki czemu nadano mu płynną formę, a przy tym wszystkie ważne składniki aktywne w nim zawarte, są łatwo przyswajalne przez organizm człowieka. W składzie Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml znajdziemy:

  • L-argininę, czyli prekursor tlenku azotu, wywierający pozytywny wpływ na cały organizm. Tlenek ten generuje rozkurcz mięśni gładkich, a przy tym zmniejsza ciśnienie krwi oraz ryzyko wystąpienia zawału serca. Odpowiada za odporność organizmu i poprawę wysiłku fizycznego. Chroni wątrobę, nerki i układ nerwowy, oczyszczając je z amoniaku.
  • AAKG - sole kwasu glutarowego i argininy, przyczyniające się z udziałem alfa ketoglutaranu do wzrostu energii w ciele człowieka.

Dla kogo jest przeznaczony Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml ?

Preparat Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml przeznaczony jest dla wszystkich sportowców, zwłaszcza tych, którzy uprawiają sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Szczegółowy opis Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Sportowcy ćwiczący z ciężarami, jak i ci, u których na pierwszym miejscu przy treningu stawiana jest siła i wytrzymałość, mogą zyskać wiele korzyści przy zastosowaniu suplementu diety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml. To produkt stworzony specjalnie dla nich, prowadzący do rozkurczu mięśni gładkich, a co za tym idzie przyczyniający się do wzmocnienia efektywności wysiłkowej.

Wszystko to dzięki unikalnemu składowi produktu, w którym znajdziemy dużą dawkę l-argininy, wzmacniającej pracę układu oddechowego. W składniku tym zawarty jest tlenek azotu i to właśnie on skutkuje rozkurczem mięśni.

Suplement Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml zawiera również AAKG, który powoduje, że w organizmie zwiększana jest produkcja energii pochodzącej z głównych składników odżywczych, czyli białek, węglowodanów i tłuszczów.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml (7.5 PLN)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.