Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps.

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

51,90 zł 64,90 zł -13,00 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps.

Smak: Brak

Jedna porcja: 1 kaps.

Ilość porcji w opakowaniu: 120 porcji

% RWS*

Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) 1250 mg
Arginina 1500 mg

Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Poznaj Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps.

Męczysz się na dłuższych treningach i brakuje Ci tchu? Chcesz szybciej rozbudować swoją muskulaturę? Sięgnij po Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100, a szybko zobaczysz zaskakujące efekty!

Ćwicząc, doprowadzamy do mikrouszkodzeń w mięśniach. Ubywa z nich tlenku azotu, przez co czujemy się słabsi i zmuszeni jesteśmy wcześniej zakończyć trening. Nie musimy tego robić, jeśli sięgniemy przed wysiłkiem po suplement diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100, w wygodnej formie kapsułek, łatwych do połknięcia. Składają się one z AAKG, czyli Alfa-ketoglutaranu argininy. Kapsułki pozwalają na szybkie zwiększenie ilości tlenku azotu w mięśniach, dzięki czemu rośnie ogólna wytrzymałość fizyczna człowieka, zwłaszcza przy uprawianiu sportów siłowych i wytrzymałościowych.

Najważniejsze zalety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps.

Szukasz produktu, który będzie skuteczny w działaniu i sprawi, że Twoje mięśnie szybciej zregenerują się po wysiłku? Suplement diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps. będzie doskonałym wyborem. Warto tu podkreślić zalety, jakie cechują ten szczególny produkt. Wśród nich trzeba wymienić:

 • szybsze regenerowanie mięśni po odbytym wysiłku fizycznym,
 • wzrost wytrzymałości organizmu,
 • zwiększenie wydolności ogólnej ciała człowieka,
 • wzmocnienie erekcji,
 • proste dawkowanie i łatwe zażywanie suplementu diety,
 • bardzo wysoka dawka AAKG - aż 2500 mg w kapsułce,
 • wysoka zawartość l-argininy, która poprawia pracę całego układu oddechowego,
 • zwiększenie ilości energii pozyskiwanej z przyjmowanych wraz z posiłkami składników odżywczych.

Działanie Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps.

Zażywając produkt Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100, należy oczekiwać, że będziemy bardziej wytrzymali na wysiłek fizyczny, a nasze mięśnie szybko będą się regenerować, dzięki czemu rzeźba zostanie szybciej zbudowana. W suplemencie diety zawarta jest AAKG, czyli Alfa-ketoglutaran argininy, który dostarczy odpowiednią ilość tlenku azotu do mięśni. Składnik ten jest niezbędny, aby budować lepszą wytrzymałość i wydolność organizmu. Zwiększa regenerację mięśni, dlatego w stosunkowo krótkim czasie będziesz gotowy na kolejne ćwiczenia.

Co wchodzi w skład Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps. ?

W składzie suplementu diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 znajdziemy:

 • 88 proc. alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG) - 2500 mg,
 • substancję wypełniającą, którą jest w tym przypadku celuloza mikrokrystaliczna,
 • substancję przeciwzbrylającą - sole magnezowe kwasów tłuszczowych,
 • żelatynę i barwnik E-171, z których zbudowana jest sama kapsułka, z zamkniętymi substancjami aktywnymi.

Dla kogo przeznaczony jest Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps. ?

Największe korzyści z zażywania suplementu diety Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 osiągną sportowcy, zajmujący się uprawianiem dyscyplin wymagających od nich zwiększonej siły i wytrzymałości. Dlatego zaleca się regularne przyjmowanie suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 w przypadku sportów wytrzymałościowych i siłowych.

Więcej o Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps

Firma Olimp, oferująca szeroki wybór suplementów diety i odżywek dla sportowców, stworzyła preparat Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 z myślą o sportowcach, którzy chcą zwiększać swoją wytrzymałość i wydolność organizmu, aby móc zwiększać intensywność i długość odbywanych treningów.

Suplement Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 przyjmowany w ilości 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem, popity dużą ilością wody, pozwoli na szybszą regenerację powysiłkową mięśni. Zawarty w nim tlenek azotu prowadzi do rozkurczu mięśni gładkich. Z kolei l-arginina, która jest prekursorem tlenku azotu, ma pozytywny wpływ na cały organizm. To ona bowiem pozwala na:

 • utrzymanie i uzyskanie niższego ciśnienia krwi,
 • zmniejszenie ryzyka wystąpienia zawału serca,
 • ochronę wątroby, nerek i całego układu nerwowego,
 • wzrost odporności organizmu,
 • poprawę wysiłku fizycznego.

Składnik suplementu Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 100 AAKG, czyli sól kwasu glutarowego i argininy, łącząc się z alfa ketoglutaranem, przyczynia się do tego, że mamy więcej energii do działania. Suplement chroni przed negatywnymi konsekwencjami dużego wysiłku fizycznego u sportowców i oczyszcza narządy wewnętrzne z amoniaku.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię!



 

Dodaj opinię


*





Olimp AAKG 1250 Extreme Mega CAPS 120 kaps. (51.9 PLN)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.