Activlab Arginine 3 128 kaps

Activlab Arginine 3 120 kaps.

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

39,90 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Arginine 3 to doskonały booster (NO)

Jest to produkt przyspieszający regenerację potreningową zawierającym l-arganinę i jej dwa odłamy, a także wzmacniający uczucie pompy w trakcie treningu podobnie do suplementu AAKG XTRA. Jest predyktorem w produkcji tlenku azotu, który rozszerza naczynka krwionośne i pozwala szybciej dotlenić komórki mięśniowe w organizmie.

Zalety Arginine 3

    • Przyspiesza regenerację potreningową
    • Wysoka zawartość L-Argininy
    • Usprawnia dotlenianie komórek mięśniowych w organizmie
    • Podnosi zawartość tlenku azotu (NO)

Dla kogo przeznaczony jest produkt Arginine 3?

Zdecydowanie dla zaawansowanych sportowców, którzy chcą jeszcze bardziej poprawić swoje osiągi na treningu. Doskonały skład tego suplementu sprawi, że sprosta on najbardziej wymagającym sportowcom. Bez znaczenia czy trenujesz siłowo czy wytrzymałościowo. Arginine 3 sprawi, że wejdziesz na dużo wyższy poziom i zaczniesz swój trening z zupełnie innym nastawieniem niż zwykle.

Czym wyróżnia się Arginine 3?

Suplement ten doskonale współpracuje z organizmem. Posiada dwa odłamy L-Argininy dzięki czemu niezawodnie regeneruje organizm, sprawia uczucie tak zwanej "pompy treningowej", która potęguje Twoje możliwości i pozwala na jeszcze cięższy, intensywniejszy i bardziej efektywny trening. Podstawową zaletą Arginine 3 jest to, że powoduje zwiększenie zasobów tlenku azotu (NO), który natomiast bierze czynny i nieodzowny udział w rozszerzacniu naczyń krwionośnych. Dzięki temu przyśpiesza transport substancji między mięśniami, podnosi wytrzymałość i daje lepsze efekty treningowe. Jeżeli jesteś profesjonalistą, albo chcesz nim się stać. Nie pozwól na nietrafione suplementy, narażające Twoje zdrowie. Zacznij budować masę, siłę i wytrzymałość tak jak to robią najlepsi. W Arginine 3 znajdziesz to co jest potrzebne, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Forma tabeletek ułatwia tylko stosowanie suplementu. Dlatego też zacznij wspierać swój organizm już dzisiaj i wybierz Arginine 3.

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Activlab Arginine 3 120 kaps. (39.9 PLN)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.