Aminokwasy

Produkty zawierające aminokwasy są bardzo ważne w diecie każdego sportowca oraz osób, które są aktywne fizyczne lub żyją w ciągłym biegu.
Aminokwasy wpływają na budowę mięśni i doskonale je regenerują, są najszybsze i najbardziej skuteczne ze wszystkich suplementów. To właśnie w tej kategorii znajdziesz dokładnie wyselekcjonowane produkty, które sprawią, że nawet po najbardziej wyczerpującym treningu wrócisz szybko do formy i bardzo szybko zauważysz jego efekty.

Czytaj więcej

Aminokwasy podstawą treningu.

Aminokwasy są bardzo ważne podczas każdego treningu, nawet ich niewielki niedobór może przeszkodzić Ci odpowiednio rozwijać mięśnie a trening będzie mniej skuteczny.

Warto podkreślić, że aminokwasy pomagają utrzymać masę mięśniową nawet, gdy jesteś w czasie redukcji, zapobiegają katabolizmowi organizmu. Aminokwasy znacznie zwiększają efektywność treningu i pozwalają na zauważenie jego efektów w krótkim czasie. Suplementy zawierające aminokwasy są przydatne zarówno, gdy chcesz zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też sprawić, aby Twój organizm był bardziej wydajny i szybciej się regenerował.

Regeneruj się po treningu i wspieraj swój organizm najlepszymi suplementami diety. Nie pozwól by efekty Twojej ciężkiej pracy na morderczym treningu poszły na marne.

Aminokwasy możemy podzielić na dwie główne kategorie:

  • BCAA czyli aminokwasy rozgałęzione, są najbardziej złożonymi aminokwasami, które są odpowiedzialne za regenerację Twojego organizmu, budowanie masy mięśniowej oraz za dostarczanie odpowiednich wartości odżywczych. Prawdopodobnie są najbardziej skuteczną grupą aminokwasów. Nawet po najbardziej wyczerpującym treningu BCAA, zregenerują i postawią Cię na nogi. Dzięki BCAA łatwiej zbudujesz czystą masę mięśniową i nie dopuścisz do utworzenia się zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • Aminokwasy CAŁODZIENNE, są kompletnym suplementem, które dostarczają do Twojego organizmu również aminokwasy rozgałęzione, dodatkowo mają przedłużony efekt działania. Są uważane za najbardziej uniwersalną i uzupełniającą formę aminokwasów, są bardzo chętnie stosowane przez profesjonalistów oraz osoby, które chcą poprawić formę i uprawiają sport amatorsko.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.