Gold Beef-Pro  Amino 300 tab.

Olimp Gold Beef-Pro Amino 300 tab.

Opine użytkowników
0 / 5
Średnia : 0 / 5
Bazuje na 0 opiniach.

78,90 zł 89,90 zł -11,00 zł
Brutto

Informacje o dostawie Dostawa kurierem od 12,00 zł

Informacja żywieniowa

Olimp Gold Beef-Pro Amino 300 tab.

Jedna porcja: 6 tabl.

Ilość porcji w opakowaniu:50 porcji

Wartość energetyczna 207 kJ/49 kcal% RWS*

Białko 12g
Węglowodany <0,5g
w tym cukry <0,5g
Tłuszcz <0,5g
Tłuszcze nasycone <0,1g
Błonnik 0g
Sól 0,07g
Aminokwasy łącznie 11 744 mg
Aminokwasy egzogenne łącznie 1 950 mg
L-leucyna 369 mg
L-walina 295 mg
L-izoleucyna 180 mg
L-alanina 1137 mg
L-arginina 958 mg
L-fenyloalanina 248 g
L-lizyna 452 mg
Kwas L-asparaginowy 697 mg
L-cysteina 9 mg
Kwas L-glutaminowy 1251 mg
Glicyna 2917 mg
L-histydyna 80 mg
L-metionina 93 mg
Hydroksyprolina 667 mg
Hydroksylizyna 65 mg
L-prolina 1613 mg
L-seryna 399 mg
L-treonina 231 mg
L-tryptofan 2 mg
L-tyrozyna 80 mg

Wartość energetyczna 1636 kJ/385 kcal % RWS*

Białko 30g
Węglowodany <0,5g
w tym cukry <0,5g
Tłuszcz <0,5g
Tłuszcze nasycone <0,1g
Błonnik 0g
Sól 0,18g
Aminokwasy łącznie 29 360 mg
Aminokwasy egzogenne łącznie 4 875 mg
L-leucyna 923 mg
L-walina 739 mg
L-izoleucyna 449 mg
L-alanina 2843 mg
L-arginina 2 394 mg
L-fenyloalanina 619 mg
L-lizyna 1131 mg
Kwas L-asparaginowy 1743 mg
L-cysteina 23 mg
Kwas L-glutaminowy 3127 mg
Glicyna 7293 mg
L-histydyna 199 mg
L-metionina 233 mg
Hydroksyprolina 667 mg
Hydroksylizyna 163 mg
L-prolina 4033 mg
L-seryna 997 mg
L-treonina 577 mg
L-tryptofan 6 mg
L-tyrozyna 201 mg

Składniki: 87% hydrolizat białek wołowych; substancja wypełniająca – węglan wapnia, substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Żywienie osób aktywnych fizycznie stawia przed producentami suplementów diety coraz większe wymagania, w zakresie rozwijania grup suplementów niealergizujących, doskonale tolerowalnych dla jak najszerszej grupy osób stosujących, zwłaszcza tych aktywnych fizycznie, których udział w społeczeństwie systematycznie rośnie.

GOLD BEEF-PRO™ AMINO to odpowiedź specjalistów od suplementacji osób aktywnych fizycznie z renomowanego Olimp Laboratories® na konieczność dywersyfikacji źródeł protein dostępnych w diecie osób aktywnych fizycznie, u których zaistniała konieczność wzbogacenia diety w najwyższej jakości koncentraty protein pochodzenia wołowego, o znamiennym dla wysiłku profilu aminokwasowym.

Wytwarzany w warunkach farmaceutycznych GOLD BEEF-PRO™ AMINO bazuje na hydrolizacie białek wołowych poddanemu wcześniej enzymatycznej obróbce. Ma to znakomite znaczenie dla sportowca, bowiem GOLD BEEF-PRO™ AMINO jest źródłem błyskawicznie przyswajalnych wolnych aminokwasów oraz niskocząsteczkowych peptydów wchłanianych bezpośrednio do krwiobiegu już po około kilkunastu minutach od spożycia. Znacznie obniża to ryzyko rozwinięcia stanów katabolicznych w obciążonych treningowo lub pozostających w okresie przejściowego niedożywienia komórkach mięśniowych.

Ponadto GOLD BEEF-PRO™ AMINO spełnia najwyższe standardy przewidziane dla produktów wysokobiałkowych podawanych w formie tabletek:

- bardzo duża dawka (aż 2 000 mg) wysoko przyswajalnego białka w jednej tabletce Mega Tabs®. Ultra koncentracja - minimum 95% masy całej tabletki,

- zawiera pełen profil aminokwasów proteogennych z istotnym udziałem aminokwasów egzogennych (EAA), w tym o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), wykazujących się silnym działaniem anabolicznym i antykatabolicznym,

- dawkowanie zostało dostosowane do wagi ciała,

- nie zawiera laktozy, więc z sukcesem może być stosowany przez osoby cierpiące na obniżenie jakości życia spowodowane alergią na ten składnik pokarmowy bądź na białka mleka,

- charakteryzuje się śladową zawartością węglowodanów (poniżej 0,5 g) i tłuszczu (poniżej 0,5 g) w przeliczeniu na sugerowaną porcję,

- wykorzystany hydrolizat białek wołowych charakteryzuje się bardzo wysoką koncentracją białka,

- produkt wolny od zanieczyszczeń mogących się kumulować w mięsie.

Dodatkowo GOLD BEEF-PRO™ AMINO zawiera szczególnie wysokie stężenia tak istotnych dla wysiłku sportowego aminokwasów, jak:

- L-arginina (Arg). Zawartość 3-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych. Pomimo, iż L-arginina jest aminokwasem względnie egzogennym, to jej wewnętrzna biosynteza nie jest w stanie zrównoważyć niewystarczającej jej podaży wraz z pożywieniem w stanach zwiększonego zapotrzebowania(i, ii), takich jak wzmożony wysiłek fizyczny czy wyniszczenie organizmu spowodowane chorobą bądź wypadkiem.

Z całą pewnością udowodniono dotychczas, że L-arginina: zwiększa syntezę czynników wzrostowych (poliamin) uczestniczących we wzroście tkanek oraz, jak udowadniają badania kliniczne, promuje w organizmie syntezę białek. Wraz z glicyną i L-metioniną bierze również udział w syntezie kreatyny. W literaturze naukowej znajdujemy tak samo doniesienia o wpływie Arg na zwiększenie wydzielanie hormonu wzrostu (badania kliniczne na zdrowych mężczyznach; iii)

- L-prolina (Pro). Zawartość ok. 2,5-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych. Najważniejszym, z punktu widzenia zastosowaniem tego aminokwasu w kulturystyce i sportach siłowych, jest niewątpliwie zdolność Pro do regulacji aktywności kinazy mTOR (iv), integrującej wiele ważnych szlaków sygnalizacyjnych inicjowanych pod wpływem tak istotnych czynników, jak insulina czy insulinopodobne czynniki wzrostu (IGF I i IGF II; v, vi, ). Inne badania (vii) pokazują, iż zwiększenie w diecie zawartości proliny o 2,1% skutkuje intensyfikacją dziennych przyrostów masy ciała z 342 na 411 g/dzień, czyli aż o 20%! Przyczyną tak istotnej zmiany była wywołana przez Pro zwiększona retencja azotu w komórkach - z 1,27 na 1,53 g/kg masy ciała.

- alanina (Ala). Zawartość ok. 2-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych. Alanina jest wykorzystywana przez organizm jako alternatywne źródło energii, w okresach obniżonego poziomu cukru we krwi (viii). Zaistnieniem takiej sytuacji jest zagrożona każda osoba w trakcie aktywności fizycznej, zwłaszcza tej przedłużającej się, bądź o dużej intensywności, objętości. Wydaje się zatem, że zwiększanie jej koncentracji we krwi może skutkować zmniejszeniem angażowania innych aminokwasów z tkanki mięśniowej, a tym samym obniżać jej katabolizm w stanach dużego obciążenia fizycznego i zapotrzebowania energetycznego.

- glicyna. Zawartość ok. 13-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych. Badania na ludziach (ix) udowadniają, iż zwiększone spożycie glicyny przyczynia się redukcji zmęczenia i subiektywnej poprawy jakości snu.

GOLD BEEF-PRO™ AMINO – THE POWER OF BULL!

Opinie (0)

Brak opinii, dodaj pierwszą opinię! 

Dodaj opinię


*

Olimp Gold Beef-Pro Amino 300 tab. (78.9 PLN)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Powiązane:

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.