Batony i Napoje

Batony i przekąski węglowodanowe doskonale uzupełnią Twoją dietę w niezbędne minerały i witaminy. Nawet w chwili, gdy nie masz czasu na przygotowanie zdrowego posiłku. Sprawdzają się szczególnie u osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku energii i żyją w ciągłym biegu. Posiadają wysoką zawartość potrzebnych węglowodanów. W tej kategorii odnajdziesz specjalnie wyselekcjonowane produkty pełne w mikro i makroelementy, witaminy, błonnik, białko i węglowodany.

Batony i przekąski węglowodanowe dla Ciebie

Nie ma większego znaczenia, czy trenujesz siłowo, jeździsz na rowerze, biegasz, uprawiasz fitness czy wspinasz się po górach. Twój organizm potrzebuje szybkiego doładowania poprzez uzupełnienie glikogenu w mięśniach.

To właśnie batony węglowodanowe mogą dostarczyć Ci dużej dawki niezbędnych składników, energii bez utraty doskonałego smaku. Wypróbuj je już dziś, a możesz być pewien, że już nigdy nie wrócisz do niezdrowych przekąsek. Poznaj różne smaki i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Aktywne filtry

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.