Fat burnery – Termogeniki

Walka ze zbędnymi kilogramami i tłuszczem nie zawsze jest prosta. dlatego warto wspomóc swój organizm w tym trudnym procesie i dostarczać mu odpowiednich suplementów, które przyspieszą metabolizm i pomogą Ci stworzyć sylwetkę idealną.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Czym są fat-burnery?

Fat-burnery są substancjami, przyspieszającymi znacznie metabolizm, powodują również większą produkcję ciepła przez ciało co przekłada się na zwiększenie zapotrzebowania energetycznego w ciągu dnia. Najpopularniejsze dozwolone substancje o działaniu termogenicznym to m.in.: kofeina, zielona herbata, forskolina z pokrzywy indyjskiej, synefryna z gorzkiej pomarańczy, salicyna z wierzby białej, piperyna z pieprzu czarnego, karnityna.

Działanie fat burnerów

Termogeniki są preparatami, których skład skomponowany jest w taki sposób, aby zwiększał metabolizm i termogenezę w stanie odpoczynku oraz wzmacniał ją podczas wymagającego treningu. Opierają się na wielu składnikach, jednak najważniejszymi są kofeina, guarana, zielona herbata, i inne środki wspomagające swoje działanie. Jeśli nie masz przeciwwskazań co do spożywania kofeiny, przyjmowanie termogeników jest skuteczne i całkowicie bezpieczne, jeśli tylko stosujesz się do wytycznych diety.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.